Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
11. septembra 2022, 13:43
Čas čítania 1:11

FOTO: Spoločné zábery princov Williama a Harryho vyvolali rozruch. Médiá vyzdvihujú údajné prímerie

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Bolo to zrejme po prvý raz od marca 2020, čo bolo bratov, ktorí majú komplikovaný vzťah, vidieť spoločne na verejnosti, píše denník The Guardian.

Titulným stránkam britských tlačených médií v nedeľu dominujú zábery princov Williama a Harryho a ich manželiek naznačujúce ich možné zmierenie. Štvorica si totiž v sobotu spoločne prišla pred Windsorský hrad pozrieť kvety a dary, ktoré tam Briti priniesli na znak úcty k zosnulej kráľovnej Alžbete II


Stanica BBC pripomína, že bratia William a Harry žijú veľmi odlišné životy. Zatiaľ čo Harry a jeho manželka Meghan sa v roku 2020 vzdali svojich kráľovských povinností a presťahovali sa do Spojených štátov, kde často čelia nie vždy pozitívnemu mediálnemu záujmu, princ William sa stal po smrti Alžbety II. následníkom britského trónu a jeho otec kráľ Karol III. mu udelil titul princa z Walesu.

William a Harry
Zdroj: TASR/AP

Bulvár má svoju verziu

Podľa zdrojov z prostredia kráľovskej rodiny pozval Harryho a Meghan na sobotné stretnutie princ William. Bolo to zrejme po prvý raz od marca 2020, čo bolo bratov, ktorí údajne majú komplikovaný vzťah, vidieť spoločne na verejnosti, píše denník The Guardian.


„Zjednotení v žiali,“ píšu na svojej titulke noviny The Daily Telegraph, zatiaľ čo bulvár The Sun uvádza: „Všetci 4 za jednu.“

The Times však poukazuje na stále napäté vzťahy titulkom „Nepríjemné prímerie bojujúcich Windsorovcov na počesť kráľovnej“.


Prispievateľka The Sun a expertka na britskú kráľovskú rodinu Ingrid Sewardová, napísala: „Zdá sa, že kráľovná svojím úmrtím dokázala nemožné – znova spojiť bratov Williama a Harryho.“ 

5. mája 2024, 12:00 Čas čítania 4:14 Oktagon 57 plný hviezd a veľkolepých bitiek: šokujúce zvraty aj pekelné bitky Oktagon 57 plný hviezd a veľkolepých bitiek: šokujúce zvraty aj pekelné bitky

„Keď vystúpili z rovnakého vozidla, aby sa prešli medzi ľuďmi pred Windsorským hradom v sprievode svojich manželiek, národ zadržal dych,“ pokračovala. Dodala, že je celkom možné, že v dôsledku veľkých emócií sa možno bratia znova spriatelia.


Noviny Daily Mail konštatujú, že opätovné zmierenie bratov by potešilo milióny ľudí, nie je však isté, či by im to vydržalo. The Sun zároveň varoval, že rany z minulosti sa zrejme ešte úplne nezahojili a sobotné spoločné verejné vystúpenie Harryho a Williama bolo skôr dočasným prímerím.

William a Harry
Zdroj: TASR/AP
Domov
Zdieľať
Diskusia