Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. augusta 2022, 10:55
Čas čítania 0:45
Eduard Starkbauer

Kim Kardashian a Pete Davidson sa rozišli. Ich vzťah trval 9 mesiacov

NEWS KIM KARDASHIAN PETE DAVIDSON
Uložiť Uložené

O priateľskom rozchode informuje zdroj blízky páru.

Kim Kardashian a Pete Davidson sa rozišli po 9 mesiacoch vzťahu. Informáciu, ktorú pre People uviedli dôveryhodné zdroje z prostredia páru, už stihli prebrať svetové médiá. Rozchod vraj bol v priateľskom duchu. „Stále sa majú radi a rešpektujú sa. (...) Jedným z dôvodom rozchodu sú ich nabité programy. Obaja veľmi veľa cestujú a mali to veľmi ťažké.“

Vzťah influencerky a právničky s komediálnym hercom sa začal formovať v októbri 2021, keď sa pobozkali v skeči pre Saturday Night Live. Kim Kardashian vtedy o bozku povedala: „Keď sme sa pobozkali, povedala som si ‚Hmm!' bolo to hrané, ale niečo som cítila." Dvojica sa už o pár dní neskôr držala za ruky na kolotoči v kalifornskom zábavnom parku.

Oficiálne svoj vzťah pár prvýkrát potvrdil na Instagrame až 11. marca 2022, keď Kim Kardashian zverejnila spoločné fotografie. Vzťah s Petom Davidsonom bol jej prvým po rozvode s Kanye Westom vo februári 2021. S raperom vychovávala štyri deti, o ktoré sa dnes starajú v striedavej starostlivosti. Pete Davidson aktuálne trávi väčšinu času v Austrálii nakrúcaním filmu Wizards!.

Domov
Zdieľať
Diskusia