Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. júna 2019, 15:08
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Avengers: Endgame videl neuveriteľných 110-krát, čím sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov

Avengers: Endgame videl neuveriteľných 110-krát, čím sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov
Zdroj: Marvel Cinematic Universe
FILMY A SERIÁLY AVENGERS: ENDGAME
Uložiť Uložené

A koľkokrát si už videl posledných Avengers ty?

Existujú fanúšikovia Marvelu, extrémní nadšenci, no a potom tu ešte máme fanatika menom Augustin Alanis, ktorý sa do kina na Avengers: Endgame vybral už 110-krát. S takýmto tvrdením však môže vyrukovať prakticky hocikto, a preto sa Alanis samozrejme poistil zbierkou dôkazov.

Ako informuje portál Complex, zakaždým, keď išiel na Endgame, spravil si fotografiu so zakúpeným lístkom a zamestnancom kina. Vo svojom príspevku na Twitteri po 103. návšteve kina označil režisérov Anthonyho a Joea Russovcov, prezidenta Marvelu Kevina Feigeho, Roberta Downeyho Jr. (Iron Man) a Chrisa Evansa (Captain America), ale taktiež Tonyho Mitchella. Posledné meno ti však asi zrejme nič nehovorí.

Tony Mitchell nepatrí medzi tvorcov od Marvelu, ale rozhodne sa môže zaradiť medzi najväčších milovníkov tohto univerza. Mitchellovi sa totiž v roku 2018 podarilo zhliadnuť Avengers: Infinity War rovných 103-krát.

Na prekonanie Mitchellovho rekordu, ktorý bol dovtedy zapísaný v Guinnesovej knihe rekordov, teda Alanisovi postačovala už iba jedna návšteva. Tento vášnivý nadšenec však nezostal len pri čísle 104. Aktuálne už totiž Endgame zhliadol 110-krát.

Anketa:
Koľkokrát si videl Avengers: Endgame v kine?
1-krát
2-krát
3-krát a viac
Nevidel som ho
1-krát
55 %
443 Hlasov
2-krát
20 %
162 Hlasov
3-krát a viac
10 %
78 Hlasov
Nevidel som ho
16 %
128 Hlasov
Domov
Zdieľať
Diskusia