Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
19. decembra 2018, 17:55
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Mladík sa snažil za objednávku v McDonald's zaplatiť marihuanou. Skúšal to hneď dvakrát

ZAUJÍMAVOSTI MARIHUANA
Uložiť Uložené

Keď nemáš peniaze, neskúšaj zaplatiť marihuanou.

Návšteva McDonald’s v skorých ranných hodinách po ťažkej noci vie byť tým najlepším, čo človek môže urobiť. Nejde o to, či je zdravé alebo nezdravé sa napchať burgrom a hranolkami, ale pokrmy z McDonald’s vedia byť výborným liekom na končiacu opitosť a začínajúcu opicu.

Zrejme si to uvedomoval aj 23-ročný chlapík z amerického štátu Florida, ktorý prišiel do McDonald’s v meste Port St. Lucie.


Anthony Gallagher nevošiel priamo do predajne, ale reťazec navštívil pomocou McDrive, lenže keď mal za svoju objednávku zaplatiť, predavačovi ponúkol namiesto peňazí len vrecúško s marihuanou. Ten samozrejme odmietol a poslal ho preč, čo Anthony urobil.

Medzitým však zamestnanci McDonald’s upozornili na chlapíka policajtov, ktorí na miesto dorazili a nemohli uveriť vlastným očiam.

Mladík bol zrejme taký hladný, že chcel šťastie vyskúšať druhýkrát. Opäť preto prešiel cez McDrive, kde ho už chytili privolaní policajti. Mal pri sebe marihuanu a ešte aj šoféroval pod vplyvom návykovej látky, takže voči nemu boli hneď vznesené obvinenia.

Odporúčané
Pýtali sme sa Slovákov, čo si myslia o trestoch za marihuanu. Väčšina chce, aby ich nová vláda zmiernila Pýtali sme sa Slovákov, čo si myslia o trestoch za marihuanu. Väčšina chce, aby ich nová vláda zmiernila 27. septembra 2023, 18:05

Nevedno, či sa aj druhýkrát pokúsil zaplatiť marihuanou, ale nikto nechápe, prečo sa na miesto s drogami, ktoré sú na Floride ilegálne, vlastne opätovne vrátil. Hlad je veľmi zlý pán.

Domov
Zdieľať
Diskusia