Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. decembra 2018, 14:18
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Syn Cristiana Ronalda už zbiera trofeje. Budem lepší ako môj otec, vyhlasuje

ŠPORT CRISTIANO RONALDO FUTBAL
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Cristiano Junior začal svoju kariéru sľubne.

Nielen Cristiano Ronaldo zažíva v Juventuse Turín príjemné chvíle. Na konci augusta vstúpil do klubovej akadémie aj jeho syn Cristiano Junior, ktorému aklimatizácia v novom prostrední netrvala vôbec dlho. Krátko po začiatku svojej talianskej kariéry sa už objavil v médiách, pretože v zápase tímov do 9 rokov strelil rovno štyri góly.

Sebavedomie mu očividne nechýba, čo naznačil aj samotný Ronaldo pred pár mesiacmi. V rozhovore sa ho novinári pýtali práve na syna a jeho vzťah k futbalu, na čo musel Cristiano skonštatovať, že mu malý junior už dnes neustále prízvukuje, ako raz bude lepším futbalistom ako on. Portugalčan však povedal aj vlastnému synovi, že prekonať ho bude mimoriadne ťažké.


Svoju misiu zobral Cristiano Junior očividne vážne, pretože v mládežníckom tíme Juventusu rozbíja súpera za súperom. Pravidelne ho chodievajú povzbudzovať Ronaldo s frajerkou a súrodencami, a tak má vždy motiváciu navyše.


Najnovšie jeho otec zavesil na svoj Twitter fotku vysmiateho syna, ktorý pózuje pri trofeji. Nie je úplne jasné, za čo mu bola trofej udelená, ale jednoznačne na sebe aj naďalej pracuje.

Odporúčané
SÚŤAŽ: Kúp si čokoládu a stretni futbalové hviezdy Neymara jr., Virgila van Dijka alebo Harryho Kanea. Takto sa zapojíš SÚŤAŽ: Kúp si čokoládu a stretni futbalové hviezdy Neymara jr., Virgila van Dijka alebo Harryho Kanea. Takto sa zapojíš 1. mája 2024, 11:00

Nedávno sa Portugalčan smial na tom, že si syn chce často domov pozývať svojich nových talianskych kamarátov, ale vždy musí byť doma aj on, pretože sa s legendou potrebujú odfotiť. Uvidíme, či sa o pár rokov situácia neotočí a starší Cristiano bude pre svojho syna musieť pózovať ako pre novú svetovú superhviezdu.

 


Domov
Zdieľať
Diskusia