Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. apríla 2018, 15:06
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Karlo, Konex a Grimaso ovládnu bratislavský klub IXEL

REFRESHER FRESHNEWS
Uložiť Uložené

Mladá krv prichádza s iniciatívou, vďaka ktorej naše hlavné mesto opäť ožije pravidelnými klubovými akciami.

V posledných približne dvoch rokoch sa ponuka klubových akcií v Bratislave so zameraním na rapový žáner výrazne zúžila a postráda aj pravidelnosť. Aj preto prišla dvojica Konex a Grimaso s nápadom, vďaka ktorému ožije klub IXEL a na svoje si prídu fanúšikovia domácej tvorby. Okrem ich DJ setov sa zakaždým môžeš tešiť na zaujimavého interpreta, pričom tým prvým bol Lvcas Dope

Hneď prvá akcia s titulom BLACKOUT sa tešila veľkému úspechu, na ktorý sa teraz pokúsia chalani naviazať druhým pokračovaním. To sa bude konať na rovnakom mieste už najbližšiu sobotu, teda 7.4. a ako hosť sa s plnohodnotnou show predstaví Karlo, resp. Gumbgu. Ak si teda ešte nemal možnosť počuť jeho bangre naživo, máš jedinečnú príležitosť. 

Konex a Grimaso budú v tejto sérii pokračovať aj naďalej a my budeme zvedaví, akých hostí sa rozhodnú osloviť. Ty nám pokojne do komentárov napíš, koho by si na treťom Blackoute rád videl po ich boku a nezabudni sa prísť v sobotu pozrieť, ako búra klub talentovaný raper z Lučenca. 

Domov
Zdieľať
Diskusia