Pondelok 18. 12. 2017 meniny má Sláva

hľadaj na refresheri

Brooklyn Beckham má ešte len 18 rokov, avšak počtom tetovaní už začína pomalým tempom dobiehať slávneho otca

Aký otec, taký syn platí v danom prípade takmer doslova.

12. august 2017, 14:09
12. august 2017, 14:09

Tetovanie bolo v minulosti ťažko odsudzovanou formou umenia spájané predovšetkým s väzňami či pouličnými gangmi,  no aktuálne zažíva vzostup popularity, pričom neobchádza ani známe osobnosti. Medzi prvými prepadol danej vášňi bývalý hviezdny stredopoliar David Beckham a ani len netušil, že o pár rokov neskôr pôjde v jeho stopách najstarší syn. 

 

Brooklyn, ktorého módny vkus sme detailnejšie rozobrali v samostatnom článku, síce oslávil v marci ešte len svoje 18. narodeniny, ale jeho telo zdobí už 7 rôznych tetovaní a čoskoro tak možno dobehne aj slávneho otca. Aby sme ale boli dôkladní a presní, tak musíme spomenúť fakt, že v Spojenom kráľovstve a väčšine štátov USA je možné skrášlenie obdobným spôsobom až po dosiahnutí vyššie uvedeného veku. 

 

Ak bude teda mladý lámač ženských sŕdc pokračovať v podobnom tempe aj naďalej, tak niekdajšieho hráča Manchestru United, Realu Madrid či Los Angeles Galaxy s vyše 40 tetovaniami dobehne čoskoro. 

______________________________________________________________________________________________

 

Vôbec prvou ozdobou na Brooklynovom tele v podobe tetovania bol portrét náčelníka kmeňa pôvodných Američanov umiestnený na pravom predlaktí, ktorý vzbudil dávku rozruchu a pomerne zmiešané názory. Zaujímavosťou je, že veľmi podobný obraz má na svojom hrudníku vyobrazený taktiež médiami obletovaný otec. O samotné prevedenie sa postaral známy umelec menom Mark Mahoney.

 

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

Vášeň pre fotografovanie u mladého Beckhama je už všeobecne známa, keďže okrem iného pracoval aj na jednej z kampaní pre britské Burberry a výsledok bol možno až nad očakávania výborný. Tentokrát ide o prácu celebritného tatéra s pseudonymom Doctor Woo, ktorému sa zverili napríklad aj raper Drake či modelka Cara Delevingne. Význam fotoaparátu zrejme nemusíme bližšie špecifikovať...

 

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

Vyššie menovaný tatér z horúceho Los Angeles sa postaral taktiež o prevedenie štátneho symbolu USA Orla bielohlavého, umiestneného na ľavej ruke prezentujúceho slobodu a voľnosť. Možno to nie je pravým dôvodom tetovania, ale vtáky sú jednoducho zaujímavé a pomerne neopozerané

 

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

Z portfólia Doctora Wooa pochádza aj tetovanie kompasu na ľavom predlaktí. My len veríme, že Brooklynovi bude počas celého života ukazovať vždy ten správny smer.

 

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

Zatiaľ poslednú trojicu tetovaní si Brooklyn nechal vyhotoviť ešte len v priebehu nedávno uplynulého mesiaca júl. Konkrétne romanticky ladenú ružu nad rebrami a dva nápisy "Mama´s Boy" na hrudníku, respektíve "Made in England" na ľavom chodidle, ktoré bohužiaľ nemáme zaznamenané. Všetky sú opäť dielom Marka Mahoneyho, ktorý sa postaral taktiež o konskú hlavu na krku Davida.

 

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

 

V prípade, že sa o módne dianie zaujímate trochu bližšie, tak určite nezabudnite navštíviť ani našu stránku Móda Refresher, ktorá vám poskytne vždy len tie najzaujímavejšie a najhorúcejšie informácie z módneho sveta. Ďakujeme za podporu!

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 4 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
4 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
disgusting12. august 2017, 17:26

Článok o tom koľko má nejaký random tetovaní? Myslím, že Johny si zmenil meno.

34 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
usaty13. august 2017, 1:26

Jeho tatko v jeho veku uz nieco dokazal. Tento dokazal akurat zajst do tatoo studia a do posilky ... smutne...

12 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
hergiy13. august 2017, 12:43

Co dokázal? Ty kks ti nestačí, že hraje za jeden nejlepších klubů světa? To je podle Tebe málo? Ty hraješ za slavoj jížní košice a jemu řekneš že nic nedokazal :D ty si lul

-13 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
kentuckysko13. august 2017, 14:21

noze povedz nam, za aky klub hra brooklyn? :D diky

9 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá