Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. mája 2016, 15:43
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš johnnybravo

Máš nápad, ale chýba ti priestor na jeho realizáciu? WebSupport chce pomôcť každému kreatívnemu Slovákovi!

REFRESHER
Uložiť Uložené

Čo tak skúsiť šťastie?

Niet pochýb o tom, že Slováci patria medzi kreatívne národy. Naši rodáci sa už v histórii podpísali pod množstvo zaujímavých vynálezov a objavov a keďže dnes žijeme v modernej dobe plnej technológií, veľká časť našich životov sa odohráva aj na webe. Marketingový tím WebSupportu preto verí, že Slovákov dokáže inšpirovať k tomu, aby svoje odvážne nápady prezentovali na internete a v prípade, že sa im tvoja idea zapáči, máš šancu dostať sa ku hostingu úplne zadarmo na celý rok. Nám to znie ako zaujímavá ponuka.

Zaujal celý svet bojom za zrušenie zimného času

WebSupport podporil projekt mladého Slováka, ktorý vytvoril virálnu webku o zrušení zimného a letného času. Jeho stránka sa stala svetelnou rýchlosťou virálnou. Zasiahla ľudí po celom svete, preložila sa do 20 jazykov a petíciu podpísalo viac ako 5 500 ľudí, ktorých vstávať o hodinu skôr otravuje. Boj za zrušenie zimného času je síce behom na dlhé trate, ale s celosvetovou podporou sa možno o pár rokov dočkáme nejakého progresu.

Máš nápad, ale chýba ti priestor na jeho realizáciu? WebSupport chce pomôcť každému kreatívnemu Slovákovi!
Zdroj: WDNDSS

Vysamploval Rytmusa a zabával celé Slovensko

Dvaja chalani, ktorí stoja za vírálnym webom patooo.sk tvrdia, že keď sa k nim dostala prvýkrát skladba “Stokujeme Vonku”, vystrihli krátky úsek zo skladby, pustili to kamošom vo firme na repeat a všetkým sa to páčilo. Bavili sa na tom. Narýchlo zbúchali grafiku webu a za jedinú noc získali 5000 zdieľaní. A nielen to. Deň po spustení webu im zavolal sám Rytmus a celý projekt pochválil. Ak teda máš rád humor a nepohrdneš ani Rytmusom, nechaj si celý deň na počítači otvorenú stránku týchto dvoch chalanov a uvidíš, aké budú reakcie tvojho okolia.

Máš nápad, ale chýba ti priestor na jeho realizáciu? WebSupport chce pomôcť každému kreatívnemu Slovákovi!
Zdroj: Patooo

Sníval o stáži v Kalifornii, dostal sa až na Havaj

Ďalší slovenský študent hľadal prostredníctvom zaujímavej webky hosťovskú rodinu, ktorá by ho prichýlila na nasledujúci rok štúdia v Kalifornii. Odkaz na stránku poslal zopár kamošom. Kým sa vrátil zo sprchy, niekto už o ňom publikoval prvý článok. Stránka zaujala Paula Grahama, spoluzakladateľa Microsoftu a zakladateľa Hacker News. Za jedinú noc videlo stránku viac ako 30-tisíc ľudí. I keď sa mu jeho sen kvôli rôznym problémom nesplnil, vďaka webke sa dostal až na Havaj. Aj Marekov príbeh teda svedčí o tom, že s istou dávkou skúseností a zručností nezáleží na tom, odkiaľ pochádzaš, pretože stačí zaujať len tých správnych ľudí a tvoj sen sa onedlho môže stať skutočnosťou.

Máš nápad, ale chýba ti priestor na jeho realizáciu? WebSupport chce pomôcť každému kreatívnemu Slovákovi!
Zdroj: Marek Dlugos

Ak aj ty nosíš v hlave originálny nápad, neváhaj, hoď to na web a prihlás svoju stránku do programu FreeWeb. Ak bude tvoj nápad dostatočne kreatívny, WebSupport ťa podporí “grátis” hostingom na celý rok.

Domov
Zdieľať
Diskusia