Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. marca 2015, 12:48
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Jägermeister prezradí detaily výroby v krátkom dokumentárnom filme

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Fotograf a jazdec na skateboarde, Atiba Jefferson, sa vybral do nemeckého Wolfenbüttel, aby zistil, čo všetko patrí k výrobe jeho obľúbeného drinku.

Seriál s príznačným názvom Al-Kee-Hol predstavuje divákom rôzne svetové destinácie tak trochu po svojom. Ako ste už mohli vypátrať z titulu, hlavným motívom je dokumentovanie zaujímavosti o alkoholických nápojoch typických pre tieto lokality. V zatiaľ poslednej časti sa presunieme práve do Nemecka, odkiaľ pochádza aj dobre známy Jägermeister. Sprevádzať nás bude Atiba Jefferson, americký fotograf, ktorý sa netají láskou k tejto značke. Továreň v mestečku Wolfenbüttel nám okrem zopár kuriozít prezradí detaily výroby bylinného likéru. Vďaka kamere si budete môcť dobre prezrieť priestory, odkiaľ putujú známe zelené fľaše až k nám. Atiba zavíta aj do "múzea", ktoré nápadne pripomína barové priestory a prezradí kombináciu, ktorú budeš chcieť hneď vyskúšať.

 

Domov
Zdieľať
Diskusia