Karlos priznal, že má rozbité predlaktia a cíti sa dolámaný, Attila zas ukázal doráňanú tvár a otvorene hovoril o chybe v treťom kole.
Po sobotňajšom turnaji organizácie Oktagon na Edene sa k zápasu večera vyjadrili aj hlavní aktéri. Víťazom na body sa stal Karlos, ktorý na svojom profile zdieľa zábery z osláv víťazstva. Attila na druhej strane ďakuje za podporu a otvorene hovorí o tom, kde v zápase spravil chyby.
Hoci emócie počas ich súboja boli naozaj extrémne, Attila priznal, že počas štvormesačnej prípravy dal do toho maximum. Dokonca sa na čas odsťahoval od svojej rodiny, aby sa mohol sústrediť na tréning. Vo videu vyjadril vďaku fanúšikom a spomenul aj chybu z tretieho kola, keď išiel s Karlosom k zemi.
Aj podľa Karlosa bola veľká chyba, že sa s ním Attila pustil na zem. Okrem toho však vyzdvihol skvelú formu, do ktorej sa rodák z Gabčíkova dostal. Attila dokonca zdieľal aj fotografie svojej doráňanej tváre. Sám Karlos sa priznal, že má rozbité predlaktia a cíti sa dolámaný.
Karlos má na svojom profile uložený livestream, kde odpovedá na otázky fanúšikov. Okrem toho sa teší aj z ďalšieho úspechu – po zápase prekonal hranicu 400 000 sledovateľov na Instagrame.
Obaja bojovníci zároveň prezentujú fair play a rešpekt. Podľa Attilových slov, hoci v klietke tvrdo bojovali, po zápase sa dokázali objať a v živote zostávajú priateľmi. Attila je dokonca ako čestný hosť pozvaný na Karlosovu verejnú oslavu, ktorá sa koná 21. 6.