Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. júla 2023, 10:07
Čas čítania 1:12
Ema Stanovská

Britney Spears obvinila ochrankára basketbalovej hviezdy z napadnutia. Polícia tvrdí, že speváčka sa udrela sama

OSOBNOSTI BRITNEY SPEARS
Uložiť Uložené

Športovec novinárom povedal, že keď kráčal po chodbe, niekto ho „schytil zozadu“. To, že šlo o Britney, sa dozvedel až neskôr.

Speváčka Britney Spears sa opäť dostala do nepríjemnej situácie. Vo štvrtok obvinila ochrankára basketbalistu Victora Wembanyamu z fyzického napadnutia. Podľa polície však incident prebehol úplne inak, píše CBS News.

Britney v príspevku na Twitteri napísala, že NBA hviezdu Wembanyamu si všimla v hotelovej hale v Las Vegas (neskôr povedala, že ho videla v reštaurácii v inom hoteli) a chcela mu zablahoželať k jeho úspechom.

„Bol tam veľký hluk, a tak som ho poklepala po pleci, aby som upútala jeho pozornosť. Ochrankár ma však udrel do tváre bez toho, aby som sa obzrela, a to pred celým davom. Úder ma takmer zvalil a zrazil mi na zem okuliare,“ vraví speváčka.

Policajti v Las Vegas si pozreli bezpečnostné video a skonštatovali, že ochrankár jej ruku odstrčil a tá narazila do jej tváre. Britney teda v skutočnosti udrela sama seba.

Vraj ho „schytila“

Wembanyama vo štvrtok novinárom povedal, že keď kráčal po chodbe, niekto, kto sa snažil upútať jeho pozornosť, ho „schytil zozadu“. Povedal, že ochranka danú osobu potom „odtlačila“, ale nevidel, čo sa stalo, pretože mu bolo povedané, aby nezastavoval, nech sa okolo neho nevytvorí dav.

Odporúčané
Britney Spears rozpovie svoj príbeh: v knihe píše o tehotenstve s Timberlakom aj o tom, prečo si v roku 2007 oholila hlavu Britney Spears rozpovie svoj príbeh: v knihe píše o tehotenstve s Timberlakom aj o tom, prečo si v roku 2007 oholila hlavu 21. októbra 2023, 11:00

Devätnásťročný mladík povedal, že nevedel, „koľko sily“ ochranka použila. To, že šlo o známu popovú hviezdu, sa dozvedel až o niekoľko hodín neskôr. Britney poprela, že by ho „schytila“, a dodala, že ho „jednoducho poklepala po pleci“.

Britney sa rozčuľovala nad prístupom ochranky. „Obkľúčila ma skupina 20 fanúšikov a môj ochrankár neudrel ani jedného z nich,“ povedala. Uviedla, že nedostala verejné ospravedlnenie od športovca, ochranky ani basketbalového tímu.

„Vyzývam ľudí, aby boli príkladom a zaobchádzali so všetkými s rešpektom. V tomto svete sa deje príliš veľa fyzického násilia. Často za zatvorenými dverami. Stojím za všetkými obeťami a moje srdce je s vami všetkými!!!“ povedala na margo incidentu, ktorý bol podľa nej „super trápny“.

Domov
Zdieľať
Diskusia