Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Eduard Starkbauer
25. januára 2023, 19:01
Čas čítania 0:23

Z ministerstva hospodárstva v Bratislave podvečer hlásil výbuch. Explodovala nabíjačka na kolobežku, ktorá následne začala horieť

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Na mieste zasahujú hasiči.

Bratislavskí hasiči museli zasahovať v budove Ministerstva hospodárstva SR na Votrubovej ulici v širšom centre mesta. Výbuch si nevyžiadal evakuáciu osôb.

Incident, pri ktorom vybuchla nabíjačka elektrickej kolobežky, sa odohral na prvom poschodí budovy. Nabíjačka začala po explózii horieť a v okolí miesta činu bolo cítiť dym. V dôsledku výbuchu prišlo aj k vyrazeniu okien. Na mieste zasahovalo podľa TV Joj niekoľko hasičských jednotiek.

 
„Krátko po 18:00 bol na linke 158 prijatý oznam o zadymení budovy na Votrubovej ulici. Hliadka druhého bratislavského okresu oznámenie preverila a hodnoverne potvrdila," informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.

Domov
Zdieľať
Diskusia