Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
9. januára 2023, 18:36
Čas čítania 0:31

Ronaldo by sa mal postaviť proti Messimu. Prvý zápas v saudskoarabskom klube odohrá proti najväčšiemu rivalovi

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Zápas by sa mal odohrať 19. januára.

Svoj prvý zápas v saudskoarabskom klube Al-Nassr by Cristiano Ronaldo mohol odohrať proti svojmu hráčskemu rivalovi Lionelovi Messimu. Prípravný zápas proti Paris Saint-Germain by sa mal odohrať ešte v januári, píše SkySport.

Cristiano Ronaldo nastúpi na trávnik po tom, ako si odpykal svoj trest, ktorý dostal od futbalovej asociácie, keď vytrhol fanúšikovi z rúk telefón. Tréner Al-Nassr skonštatoval, že očakáva, že Ronaldo 19. januára odohrá proti Paris Saint-Germain ukážkový futbal. 

„Čo sa týka rozpisu, mohlo to byť premyslené lepšie. Ale nie je to nič vážne. Sme vo vedení, sme šťastní. Je to ťažký turnaj, no máme v úmysle vyhrať ho,“ vyhlásil tréner.

Portugalský hráč prestúpil do saudskoarabského klubu v decembri 2022. Ronaldo by mal vďaka novej zmluve zarobiť astronomických 75 miliónov dolárov. Vďaka tomuto prestupu sa opäť zaradí medzi najlepšie platených futbalistov sveta.

Domov
Zdieľať
Diskusia