Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a ďaľšie letné festivaly
Tomáš Šusták
27. novembra 2022, 16:47
Čas čítania 0:31

VIDEO: Opitý Ukrajinec v Trnave vletel ako šialenec pred policajné auto, ktoré takmer zramoval. Hneď nato nafúkal 1,5 promile

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Nezastavil na značke STOP, a tak následne takmer vrazil do policajného auta prechádzajúceho po hlavnej ceste.

Opitý ukrajinský vodič sa včera len o malý kúsok vyhol zrážke s policajným autom. Príslušníci pohotovostnej motorizovanej jednotky okamžite zareagovali a po krátkej naháňačke vodiča zastavili, informuje trnavská polícia na facebookovom profile

V sobotu okolo 22.00 h prechádzala hliadka po Zelenečskej ulici v Trnave, pričom cestu jej skrížil opitý vodič. Ten nerešpektoval dopravné značenie STOP. Vozidlo nielenže nezastavil pred značkou, ale takmer spôsobil zrážku s autom polície. 

Vďaka včasnej reakcii polície sa nehode podarilo vyhnúť a hliadka okamžite začala s prenasledovaním vozidla Peugeot 206. Pri dychovej skúške 29-ročný vodič najskôr nafúkal 1,31 promile, no pri opakovanej skúške mu prístroj nameral dokonca 1,48 promile. Policajti mužovi zadržali vodičský preukaz a obmedzili ho na osobnej slobode.

Mladý Ukrajinec je riešený pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a momentálne sa nachádza v cele predbežného zadržania. 

Domov
Zdieľať
Diskusia