Alexander Bublik vo finále podľahol svojmu talianskemu súperovi v dvoch setoch.

10 najlepších člankov Refresheru, raz za týždeň. Ak ťa emaily prestanú baviť, tak ich kedykoľvek zrušíš. Zadaním emailu súhlasíš s podmienkami portálu.
0
25. 9. 2022 19:40
Čas čítania: 0:37

25. september 2022, 19:40

Kazašský tenista Alexander Bublik si vyslúžil bučanie francúzskych fanúšikov v hľadisku. Vo finále turnaja Moselle Open otočil svoju raketu a namiesto výpletu použil na smeč rukoväť. Tento trik mu síce vyšiel, no vzápätí ho súper prehodil, Bublik stratil bod a prehral aj celé finále.

Bublik, ktorý do roku 2016 reprezentoval rodné Rusko, vo finále podľahol talianskemu tenistovi Lorenzovi Sonegovi. Kazach síce so svojím súperom hral vyrovnanú partiu v prvom sete, ktorý skončil 7 : 6 (3), no v druhom sete to už bola Talianova spanilá jazda a titul si na svoje konto pripísal vďaka výsledku 6 : 2.

Vtipkár Bublik sa pred divákmi začal predvádzať viacerými trikmi s raketou, keď už v druhom sete pochopil, že nemá nárok na výhru. Aj keď spočiatku obecenstvo zabával, postupne sa svojou hrou snažil zosmiešniť Sonegu, čo mu ľudia v hľadisku oplatili bučaním.

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: Twitter/Tennis TV