Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Kamila Šebestová
7. februára 2022, 7:40
Čas čítania 0:50

VIDEO: MMA zápasník Gábor Boráros v reality šou Survivor končí. Lekári mu zakázali pokračovať v súťaži pre problémy s kolenom

Kategória:
Zaujímavosti
Uložiť Uložené
VIDEO: MMA zápasník Gábor Boráros v reality šou Survivor končí. Lekári mu zakázali pokračovať v súťaži pre problémy s kolenom
Zdroj: TV Nova/propagačný materiál
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

„Gábor odstupuje zo šou pre problémy s kolenom, ktoré ho trápili už počas jeho MMA kariéry,“ vysvetľuje PR manažérka TV Markíza v exkluzívnom vyjadrení pre Refresher.

MMA zápasník Gábor Boráros odstupuje z reality šou Survivor pre problémy s kolenom. Tie ho údajne trápili už počas jeho MMA kariéry. Keďže podmienky na ostrovoch sú náročné, lekári mu zakázali v súťaži pokračovať. PR manažérka TV Markíza Zuzana Serdelová v exkluzívnom vyjadrení pre Refresher vysvetľuje odchod MMA zápasníka.

„Súboje v šou a podmienky, v ktorých súťažiaci na ostrove žijú, sú extrémne náročné a všetci súťažiaci v prípade, že ich trápia zdravotné problémy, prechádzajú zdravotnými kontrolami u doktorov, ktorí dohliadajú na priebeh súbojov,“ hovorí Zuzana Serdelová.

„Po lekárskych vyšetreniach a magnetickej rezonancii kolena doktori Gáborovi zakázali pokračovať v súťaži ďalej a po príchode na Slovensko mu odporučili operáciu,“ dodáva. 

V reality šou Survivor je 24 účastníkov, ktorí bojujú o výhru 100-tisíc eur. Súťažiaci medzi sebou zápasia v Dominikánskej republike, kde si spoločnými silami postavia príbytok. Pripraviť sa musia na fyzicky náročné úlohy, ale aj na nedostatok potravín. Víťaz súťaže si odnesie 100-tisíc eur. Prvá epizóda bude dostupná na VOYO už 10. januára a na Markízu sa dostane 13. januára o 20.30 h.


„Mám rád výzvy, som zvedavý na šou a jasné, že to chcem vyhrať. Ja nezapadnem do kolektívu, kolektív zapadne do mňa,“ povedal pred účasťou v reality šou Gábor Boráros.

Emotívny odchod hviezdy MMA zachytávajú zábery z reality šou Survivor

Domov
Zdieľať
Diskusia