Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. novembra 2020, 18:25
Čas čítania 0:33
Dominik Vetrák

Meryl Streep a Nicole Kidman zachraňujú homosexuálne dievča, ktorému škola zakáže na ples zobrať svoju priateľku

FILMY A SERIÁLY THE PROM
Uložiť Uložené

Muzikál Prom dorazí na Netflix už o pár dní.

The Prom je muzikál od Netflixu, ktorý uvidíme už 11. decembra. Jeho dej sa sústredí na partiu umelcov z Broadway (Nicole Kidman, Meryl Streep, James Corden a Andrew Rannells), ktorých nová divadelná hra trpko prepadla. Namiesto zachraňovania svojich kariér sa ale vyberú do štátu Indiana.

Odporúčané
10 manželstiev, ktoré stroskotali kvôli natáčaniu filmov 10 manželstiev, ktoré stroskotali kvôli natáčaniu filmov 21. novembra 2020, 14:36

Dočítali sa, že tam zakázali prísť na ples študentke, ktorá chcela ako partnerku priniesť svoju priateľku. Homosexuálne vzťahy škola zrejme nepodporuje. Nevieme o tom, že by sa niečo takéto v USA ešte dialo, no ide o muzikál. Veľa vecí bude pritiahnutých za vlasy.

Ak ich budeš ignorovať, zrejme sa dočkáš príjemnej a zábavnej jednohubky s chytľavými pesničkami a peknými choreografiami. A ak si nad filmom ohrnul nos už len preto, že ide o muzikál, skús si spomenúť na La La Land či The Greatest Showman. Tento žáner má rozhodne čo ponúknuť a môže zaujať aj nových divákov. 

Domov
Zdieľať
Diskusia