Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. augusta 2020, 7:19
Čas čítania 0:54
Adam Novosad

„Vlasy majú ako ošťanú slamu, my máme internet a oni len seno.“ Nová Farma vyvoláva vášne súbojom mesta s dedinou

NEWS FARMA
Uložiť Uložené

Hromada inteligentných ľudí z dedín a miest sa tentokrát stretne na novej Farme.

Odveká otázka, ktorá trápi Slovákov, znie, či človek preferuje život na dedine alebo v meste. Niet pochýb, že každá z možností má svoje výhody a nevýhody, ale televízia Markíza sa rozhodla v novej sérii populárnej reality show Farma nájsť odpoveď svojským štýlom.


V novej Farme, ktorá odštartuje 31. augusta, bude hlavnou témou práve súboj medzi mestom a dedinou. Aby televízia nalákala divákov na chystanú reality show, vyslala svojich reportérov do niekoľkých miest a obcí v našej krajine, kde sa okoloidúcich pýtali, prečo je mesto či dedina lepšia.

Ak si spomenieš na legendárne časy pouličných otázok z relácie Aj múdry schybí, hneď ti musí byť jasné, že Slováci dokázali vyprodukovať poriadne hlody. V troch upútavkach, ktoré Markíza nahrala na YouTube, sa zjavujú jedinci vyhlasujúci, že mesto je stokrát lepšie, pretože v dedinách majú len jednu Wi-Fi sieť pre všetkých obyvateľov.

Jedna slečna neváhala a dedine naložila na rovnakú nôtu. Vraj v meste majú aspoň internet, zatiaľ čo na dedine obyvateľom zostáva len seno. Na druhej strane, keď sa reportér spýtal, či sú krajšie baby z miest alebo dedín, ani vtedy sa konflikt neupokojil.

Ženy z dedín vraj majú vlasy ako ošťaná slama, ba čo viac, jeden chlapík podľa vlastných slov ešte nikdy peknú babu z dediny nevidel.

Domov
Zdieľať
Diskusia