Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. mája 2020, 21:35
Čas čítania 1:25
Viktor Kniš

Igor Matovič v Inkognito chválil známych hádačov: Ľudí liečite smiechom, keď ich chce korona mordovať

NEWS IGOR MATOVIČ
Uložiť Uložené

V zábavnej šou Inkognito bol hlavným hosťom premiér Igor Matovič, ktorý si pre hercov a moderátora pripravil dojímavý prejav.

Po prezidentke prijal pozvanie do zábavnej relácie Inkognito na TV Joj aj premiér Igor Matovič. Keďže medzi špeciálnymi hosťami hádajú známi slovenskí herci hlavne mená zo šoubiznisu, už len skutočnosť, že prišiel politik, ich veľmi prekvapila. „Opýtaj sa, či si s ním tykáš,“  žartoval Marián Čekovský, keďže medzi obyčaje súťaže patrí, že sa jednotliví súťažiaci pýtajú, či sa s hosťom poznajú aj osobne. 

Odporúčané
TOP 10 momentov budúceho premiéra Igora Matoviča: Plakal, kričal a vysypával injekčné striekačky TOP 10 momentov budúceho premiéra Igora Matoviča: Plakal, kričal a vysypával injekčné striekačky 1. marca 2020, 19:57

Keď herci – hádači zhodili škrabošky a uvideli premiéra Igora Matoviča, úprimne sa potešili, aj keď to bolo pre nich obrovské prekvapenie. Samotný predseda vlády prezradil, že má k relácii aj emocionálny vzťah, pretože mu dokáže zdvihnúť náladu v ťažších situáciách: „Priznám sa, že relácia, ako je táto vaša, keď som úplne dole zrazený, ma dostane zase hore a zistím, že tento život je aj trošku o inom. V tomto je tá vaša obrovská pridaná hodnota, si myslím, lebo treba ľuďom dať nádej, že život neskončil, život bude a život si znova cestu nájde a tým smiechom ho predierate dopredu. Ďakujem vám veľmi pekne, že to robíte všetci, čo ste tu,“ povedal Matovič.

Domov
Zdieľať
Diskusia