Štvrtok 24. 5. 2018 meniny má Ela

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Pixabay

Ženy nechápu, kto vymyslel džínsy roztrhané priamo na zadku. Návrhár si zrejme povedal, že vo svete nie je dosť obťažovania

Po džínsoch pozostávajúcich len zo šnúrok prichádza možno o čosi nebezpečnejší model.

14. máj 2018, 21:48

Po džínsoch pozostávajúcich len zo šnúrok prichádza možno o čosi nebezpečnejší model.

Neprešiel takmer ani týždeň od momentu, kedy sa celý svet na chvíľočku zamýšľal nad bizarnými džínsami, ktoré pozostávali len z viacerých šnúrok a samotnú látku zrejme zabudli vo fabrike. Značka Pretty Little Thing však napriek mnohým negatívnym reakciám na nezvyčajný kúsok oblečenie od konkurenčnej Fashion Nova posunula fantáziu pri navrhovaní svojej kolekcie zaujímavým smerom.

 

Namiesto šnúrok začala predávať zdanlivo obyčajné džínsy. Pri pohľade spredu by si nespozoroval nič nezvyčajné, lenže po otočení by si na zadnej časti objavil veľké natrhnuté diery. Nejde o žiadnu výrobnú chybu, pretože značka Pretty Little Thing je na svoj výtvor patrične hrdá. Popis džínsov poukazuje na to, že občas treba na verejnosti ukázať trošku viac svojej pokožky, a tak si jej návrhári očividne pomysleli, že obnažiť ženský zadok bude najlepším riešením.

 


 

Reakcie ľudí na sociálnych sieťach neboli vôbec prekvapujúce. Na Twitteri si džínsy všimli stovky užívateľov, pričom ženy nevedeli pochopiť, ako vôbec podobný dizajn mohol niekomu napadnúť. Už aj bez džínsov s veľkými dierami na obnaženom zadku čelia ženy často ťažkým situáciám, v ktorých sa muži bez dovolenia dotknú ich tiel.

 

Obnažený zadok v džínsoch by bol v mnohých ohľadoch ešte horší, pričom ženy nepoukazovali len na potenciálne sexuálne obťažovanie, ale aj na chýbajúci komfort. Pri každom postavení zo stoličky by sa látka pravdepodobne čoraz viac natrhla, a tak by tvoje štýlové rifle odrazu možno odhaľovali oveľa viac, ako si pôvodne zamýšľala.

 


 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia3 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
opica16. máj 2018, 11:56

nemám s tým žiadny problém.

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
TheClass15. máj 2018, 10:40

ženy to nechápu, ale nosiť ich budú tak či tak..

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
WiiKii16. máj 2018, 1:42

Blázníte, tohle dnešní ženy a dívky nosit nebudou... Toho materiálu je tam moc, ale pokud by ubrali ty nohavice, tak by z toho mohla být nová oblíbená móda :)

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
  14. máj 2018, 23:42

Komentár bol odstránený pre jeho nevhodný obsah.


Najčítanejšie