Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
28. júna 2012, 12:29
Čas čítania 0:00
Gabor Boros

Vyhraj poukážku na nákup v StreetSportline.sk

REFRESHER
Uložiť Uložené

Spoločne so StreetSportline aka www.streetsportline.sk sme ti pripravili súťaž, respektíve možnosť naozaj jednoducho získať poukážku na nákup v ich kamennom obchode, alebo e-shope v hodnote 50€.

Vyhraj poukážku na nákup v StreetSportline.sk

Spoločne s najlepším shopom pre basketbalistov StreetSportline aka www.streetsportline.sk sme ti pripravili súťaž, respektíve možnosť naozaj jednoducho získať poukážku na nákup v ich kamennom obchode, alebo e-shope v hodnote 50€. Pre troch ďalších, ktorí sa zapoja, tu máme ešte cenu útechy vo forme balíka nálepiek Refresher.sk

Čo musíš spraviť?

1. Like pre Refresher facebook

2. Like pre Streetsportline facebook

3. Like na tento post

Bonusové body:

1. Tweetnuť tento post

2. Sledovať @refreshersk na twitteri

Za každý krok máš 1 bod do súťaže. Prvé 3 kroky sú nutné, ďalšie dva bonusové. Spoločne môžeš získať až 5 bodov, teda 5 hlasov do súťaže.

Súťaž trvá do 6.7.2012 a zapojiť sa môže ktokoľvek. Výherca bude vylosovaný a následne zverejnený na facebook stránkach Streetsportline a Refresher.sk.

Do súťaže sa môžeš zapojiť jedine cez tento widget, ktorý vidíš nižšie. Je to rýchle a jednoduché.

50€ poukážku na nákup získava Viktoria Valkyová, sticker pack Refresher.sk získava trojica Júlia Beleczová, Laco Laddik Čevela, Tommy Emef.

a Rafflecopter giveaway


Domov
Zdieľať
Diskusia