Utorok 20. 3. 2018 meniny má Víťazoslav, Klaudius

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Prvý videoklip k alubmu Ultra! Ultra! je na svete. Objavujú s v ňom starí aj noví PSH

Vladimir 518 chystá ďalšiu sólovú dosku, ktorá sa medzi fanúšikov dostane 25.5., a tak nadišiel čas poodhaliť čosi viac.

19. máj 2017, 9:34

Vladimir 518 chystá ďalšiu sólovú dosku, ktorá sa medzi fanúšikov dostane 25.5., a tak nadišiel čas poodhaliť čosi viac.

Ak ste si doteraz mysleli, že epileptický vizuál k zatiaľ vydanému singlu Krev neni voda je zároveň aj videoklipom, tak vás teraz veľmi radi vyvedieme z omylu. Ten totiž prichádza práve teraz. Ako hlavný motív sa singlom prelína bratské puto medzi oboma členmi PSH, a tak by alternatívny názov mohol pokojne znieť Zpátky do dnů 2. Silná atmosférická vec, ktorú netradičné spracovanie klipu len podčiarkuje. Pri jeho vzniku stál režisér Honza Zajíček alias Skarfa (kreativní support) a na jeho finálnej podobe sa podieľali aj Andrej Gémeš (animácie), Vít Hradil (kamera) a Jan Matoušek (grafický support).

 

Track Krev neni voda s hudobnou produkciou od Mike Trafika nájdete už 25. mája na v poradí treťom sólovom albume Vladimira 518, ktorá dostala názov  Ultra! Ultra! a po prvý krát bude k dispozícii v presne tento deň na release party pred pražským klubom Neone. A ak chcete vedieť, čo špeciálne si Vláďa prichystal v rámci krstov, určite sa dostavte na jednu z troch obrovských shows v Prahe, Brne alebo Ostrave, ktoré sa už nikdy opakovať nebudú. 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
venček19. máj 2017, 12:37

Vlado vlado...ser už na to a odíď so cťou

-6 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie