Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Kamila Šebestová
7. februára 2023, 17:30
Čas čítania 0:23

Anketa s poslancami: „Študenti si v nedeľu vedia privyrábať. Zatvorené obchody im nepomôžu“

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

V parlamente sa pýtali poslancov, či podporia nedeľný zákaz predaja. Hlasovať o ňom budú vo štvrtok o 17.00 h.

Na Slovensku opäť hrozí zatváranie obchodov v nedeľu. V piatok o tomto návrhu zákona rokovali poslanci v parlamente. Hlasovať o ňom majú vo štvrtok o 17.00 h.

Zaujímalo nás, čo si o nedeľnom zákaze predaja myslia poslanci. „Som proti zatvoreniu obchodov v nedeľu,“ hovorí Boris Kollár zo strany Sme rodina. Dodáva však, že v jeho poslaneckom klube majú politici zelenú kartu a môžu teda zahlasovať tak, ako uznajú za vhodné.

V našej ankete sa dozvieš, ako by hlasovali ostatní poslanci z opozičných aj koaličných strán a prečo si niektorí z nich myslia, že je tento zákaz zbytočný.

4. februára 2023, 7:36 Čas čítania 1:10 Na Slovensku opäť hrozí zatváranie obchodov v nedeľu. „Ženičky by to brali,“ argumentuje poslanec OĽaNO Na Slovensku opäť hrozí zatváranie obchodov v nedeľu. „Ženičky by to brali,“ argumentuje poslanec OĽaNO
Domov
Zdieľať
Diskusia