Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Adam Novosad
21. septembra 2022, 16:17
Čas čítania 0:55

Floyd Mayweather sa v roku 2023 znovu pobije s Conorom McGregorom. Má slabé údery ako youtuberi, vytešuje sa

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Obidve strany majú obrovský záujem o to, aby sa súboj odohral.

Legendárny boxer Floyd Mayweather si budúci rok zopakuje súboj s Conorom McGregorom. Americký boxer to potvrdil pre britský denník Daily Mail, keď sa ho novinári pýtali na nadchádzajúci zápas s japonským bojovníkom Mikurum Asakurom.

„Chcem tam tento víkend prísť a zabaviť sa,“ skonštatoval, čo očakáva od súboja s Japoncom. V novembri tohto roka ho pritom čaká exhibícia v Dubaji, kde bude bojovať pre potešenie miestnej smotánky, a budúci rok sa už chystá na odvetu s McGregorom.

„Mám ďalšiu exhibíciu v Dubaji v novembri a potom som to ja s Conorom McGregorom v roku 2023,“ oznámil Mayweather oficiálne.

„Zatiaľ nevieme, či to bude exhibícia alebo skutočný zápas. Ale bavili sme sa o obidvoch možnostiach. Preferoval by som exhibíciu,“ vysvetlil boxer, ktorý svoju profesionálnu kariéru ukončil s celkovou bilanciou 50 víťazstiev a žiadna prehra.

12. apríla 2024, 14:30 Čas čítania 4:56 UFC 300: U bookmakerov sú outsideri, my ich tipujeme na víťazov. Kto ovládne v sobotu najväčší turnaj v histórii bojových športov? UFC 300: U bookmakerov sú outsideri, my ich tipujeme na víťazov. Kto ovládne v sobotu najväčší turnaj v histórii bojových športov?

„Nelákajú ma súboje, v ktorých by som mohol naozaj dostať. Chlapci ako Conor McGregor, youtuberi alebo chalani z UFC, ktorí majú slabé údery, tí mi nevadia. Ale nechcem sa dostať do situácie, v ktorých mi bude hroziť zranenie,“ ozrejmil Mayweather svoje zmýšľanie.

Všetky detaily však podľa Mayweathera ešte nie sú dohodnuté, no je si istý, že súboj sa budúci rok uskutoční, pretože obidve strany majú veľký záujem.

Turnaje UFC môžeš sledovať na Voyo.
Domov
Zdieľať
Diskusia