Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
24. februára 2023, 8:20
Čas čítania 1:03

Andrew Tate sa chvastá, že vo väzenskej cele denne robí 500 kľukov. Takto tvrdo fanúšikom vynadal spoza mreží v nových tweetoch

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Podľa influencera je zlyhaním každý, kto na sebe nepracuje.

Andrew Tate sa na Twitteri chváli tým, aký produktívny je vo väzení. Vo svojich tweetoch najnovšie odsúdil každého, kto je na slobode a nič pre seba nerobí. „Ak sú moje dni v tejto cele produktívnejšie ako tie tvoje, mal by si byť na seba nahnevaný. Znamená to, že zlyhávaš. Ako sa staneš veľkým, keď neprekonáš ani muža vo väzenskej cele?“ informuje LadBible.

Tate píše, že každý deň vo svojej cele urobí 500 drepov a 500 kľukov, prejde približne 10 kilometrov a číta Korán. „Deň začínam prísnou dlhou meditáciou. Vy máte všetku slobodu pohybu. Máte neobmedzené informácie dostupné na dosah ruky,“ hovorí.

Väzbu mu znovu predĺžili

Andrew Tate bude mať na cvičenie v cele ešte dostatok času. Súd v Bukurešti 21. februára opäť predĺžil vyšetrovaciu väzbu pre bývalého profesionálneho kickboxera a kontroverzného influencera Andrewa Tatea a jeho brata Tristana. 

5. mája 2024, 12:00 Čas čítania 4:14 Oktagon 57 plný hviezd a veľkolepých bitiek: šokujúce zvraty aj pekelné bitky Oktagon 57 plný hviezd a veľkolepých bitiek: šokujúce zvraty aj pekelné bitky

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy, ktoré nútili k výrobe pornografie s cieľom dosiahnuť zisk. Zatiaľ bolo identifikovaných šesť obetí, ktoré vraj sexuálne vykorisťovali.

V rámci vyšetrovania spusteného v apríli minulého roka sa uskutočnili razie na viacerých miestach po celom Rumunsku. Tateovci aj Rumunky obvinenia popierajú.

Domov
Zdieľať
Diskusia