Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Ema Stanovská TASR
4. augusta 2022, 18:46
Čas čítania 0:53

Na chorvátskej diaľnici zahynul 46-ročný Slovák. Zrážku troch áut zapríčinil slovinský vodič

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Nehodu zapríčinila zrážka troch automobilov zo Slovenska, Srbska a Slovinska na diaľnici A1 v Chorvátsku.

Pri ťažkej dopravnej nehode troch automobilov zo Slovenska, Srbska a Slovinska na diaľnici A1 v Chorvátsku zahynul vo štvrtok 46-ročný slovenský občan. TASR o tom informuje na základe správ chorvátskych médií.


Úmrtie slovenského občana pri tragickej dopravnej nehode v Chorvátsku potvrdil aj hovorca Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Tomaga s tým, že pozostalým poskytujú konzulárnu asistenciu.

Nehoda, pri ktorej utrpelo zranenia ďalších sedem osôb, sa stala dopoludnia na diaľnici A1 pri dedine Novigrad na Dobri v Karlovackej župe. Stav zranených si nevyžiadal hospitalizáciu, uviedli zdroje z nemocnice v Karlovaci, na ktoré sa odvolal server jutarnji .hr.


Podľa prvých zistení chorvátskej polície zapríčinil zrážku troch áut slovinský vodič, ktorý porušil dopravné predpisy pri prechádzaní z jedného pruhu do druhého. Čaká sa ešte na výsledky testov na alkohol a výsledky pitvy obete a až potom vznesú obvinenie, informoval server večernji.hr.

Nehoda sa stala v smere na chorvátske hlavné mesto Záhreb, pričom jedno z vozidiel skončilo na zvodidlách.

Domov
Zdieľať
Diskusia