Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Domov

Baldur’s Gate 3

Buď informovaný hneď ako sa objaví článok s týmto klúčovým slovom.
Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie.
Články témy
Najnovšie
Najčítanejšie
Baldur’s Gate 3 je hra, na ktorú som čakal celý život. Prestal som spať, len aby som mohol hrať ďalej
Baldur’s Gate 3 je hra, na ktorú som čakal celý život. Prestal som spať, len aby som mohol hrať ďalej
15. 9. 2023 15:00
Baldur’s Gate vytvárali šesť rokov. Výsledkom je bravúrne RPG a nová klasika, na ktorú budú spomínať aj naše deti.
Baldur’s Gate 3 je najlepšie hodnotenou hrou roka. Od recenzentov a hráčov dostáva najlepšie známky za posledných 16 rokov
Baldur’s Gate 3 je najlepšie hodnotenou hrou roka. Od recenzentov a hráčov dostáva najlepšie známky za posledných 16 rokov
18. 8. 2023 13:49
Baldur’s Gate 3 je hra, ktorú musí skúsiť každý fanúšik RPG. Láme rekordy na Steame aj medzi recenzentmi.
Herný svet je v šoku. Baldur’s Gate 3 valcuje Steam. Môže prekonať aj Starfield?
Herný svet je v šoku. Baldur’s Gate 3 valcuje Steam. Môže prekonať aj Starfield?
4. 8. 2023 19:07
Baldur’s Gate 3 od štúdia Larian Studios prekonáva očakávania recenzentov aj hráčov. Sleduj launch trailer a kupuj RPG roka.
VIDEO: Sex s medveďom? V RPG hre Baldur’s Gate 3 je možné všetko. Po týchto šokujúcich záberoch z hrania narástli predaje hry
VIDEO: Sex s medveďom? V RPG hre Baldur’s Gate 3 je možné všetko. Po týchto šokujúcich záberoch z hrania narástli predaje hry
10. 7. 2023 13:24
Romantické možnosti v RPG titule Baldur’s Gate 3 sú veľmi rozsiahle.
Baldur’s Gate 3 je najlepšie hodnotenou hrou roka. Od recenzentov a hráčov dostáva najlepšie známky za posledných 16 rokov
Baldur’s Gate 3 je najlepšie hodnotenou hrou roka. Od recenzentov a hráčov dostáva najlepšie známky za posledných 16 rokov
18. 8. 2023 13:49
Baldur’s Gate 3 je hra, ktorú musí skúsiť každý fanúšik RPG. Láme rekordy na Steame aj medzi recenzentmi.
VIDEO: Sex s medveďom? V RPG hre Baldur’s Gate 3 je možné všetko. Po týchto šokujúcich záberoch z hrania narástli predaje hry
VIDEO: Sex s medveďom? V RPG hre Baldur’s Gate 3 je možné všetko. Po týchto šokujúcich záberoch z hrania narástli predaje hry
10. 7. 2023 13:24
Romantické možnosti v RPG titule Baldur’s Gate 3 sú veľmi rozsiahle.
Herný svet je v šoku. Baldur’s Gate 3 valcuje Steam. Môže prekonať aj Starfield?
Herný svet je v šoku. Baldur’s Gate 3 valcuje Steam. Môže prekonať aj Starfield?
4. 8. 2023 19:07
Baldur’s Gate 3 od štúdia Larian Studios prekonáva očakávania recenzentov aj hráčov. Sleduj launch trailer a kupuj RPG roka.