Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. mája 2021, 16:24
Čas čítania 1:44
redakcia

Matúš je prvým šťastným výhercom našej SMS súťaže. Budeš ďalší?

REFRESHER
Uložiť Uložené

Svojou radosťou nakazil aj Denisku.

Refresher oslavuje 10. narodeniny! Darčekmi sme sa však rozhodli potešiť našich fanúšikov. Prvým šťastným výhercom, ktorý sa vďaka SMS súťaži teší z 2 000 eur a BMW radu 4 Coupé na víkend, je Matúš. Pozri sa, ako prebiehalo žrebovanie, a zisti, ako sa môžeš zapojiť aj ty.

Refresher sutaz
Zdroj: Refresher

Čo môžeš vyhrať?

  • Každý týždeň 2 000 eur. 
  • BMW radu 4 Coupé na víkend
  • Každý, kto pošle esemesku, dostane kód na 50 % zľavu z predplatného.

Ako sa môžem zapojiť? 

  • Pošli SMS správu v tvare REF10 na číslo 6660.
  • Vždy v pondelok od 10.00 do 11.00 h žrebujeme výhercu. 
  • V tomto čase ti zavoláme.
  • Ty musíš do 10 sekúnd zdvihnúť telefón a povedať heslo „Čítam Refresher“

Matúšovi sme zlepšili pondelok

Ako vidíš, pravidlá sú jednoduché, stačí poslať SMS a v pondelok po 10 h dvihnúť do 10 sekúnd telefón a povedať heslo: „Čítam Refresher.“ Tieto podmienky splnil aj Matúš, ktorý sa teraz teší z 2 000 eur a BMW radu 4 Coupé na víkend. Pôjde Matúš za výhru na dovolenku, kúpi si nové oblečenie alebo si peniaze odloží? To síce nevieme, ale že mal obrovskú radosť, sa nedá poprieť. 

Chceš sa aj ty tešiť z BMW-čka na víkend a finančnej výhry? Zapoj sa do našej SMS súťaže. Trvá totiž ešte nasledujúce tri týždne. 

Podmienky súťaže

Súťaž bude trvať do 21. júna a čakajú nás ešte 4 súťažné kolá. Súťažiaci sa zapája zasielaním SMS správ. Každý týždeň budeme žrebovať jedného šťastného výhercu, ktorý získa 2 000 eur a BMW radu 4 Coupé na víkend. Navyše každý, kto zašle súťažnú esemesku, automaticky získava zľavu 50 % na predplatné, ktorá platí týždeň.  


Zapájaš sa zaslaním SMS správ zo slovenského telefónneho čísla v správnom tvare REF10 na číslo 6660. Počet SMS správ, ktoré v danom týždni odošleš, nie je nijako obmedzený. Súťažiaci, ktorý odoslal esemesku v správnom tvare, bude informovaný o zapojení do súťaže spoplatnenou spätnou esemeskou, ktorej maximálna cena je 2 €. Každý týždeň budeme v pondelok od 10.00 do 11.00 h žrebovať výhercu.

Potenciálnemu výhercovi zavoláme, ten musí do 10 sekúnd zdvihnúť telefón a povedať heslo „Čítam Refresher“Heslo sa môže každý týždeň meniť, preto ti odporúčame sledovať náš web a sociálne siete, kde sa vždy dozvieš potrebné informácie. Okrem toho budeme vyhlasovať aj špeciálne akcie, počas ktorých sa bude každá platná zaslaná SMS správa počítať viacnásobne (napr. 3x, 5x, 7x, 10x, 25x, 50x, 100x a pod.).

Zapájaš sa vždy novou esemeskou pre každé kolo. To znamená, že ak si poslal SMS správu v prvom kole, tá už neplatí pre ďalšie kolá súťaže. Do každého nového kola sa musíš zapojiť minimálne jednou platnou zaslanou SMS správou počas trvania tohto kola. Započítavajú sa esemesky, ktoré boli odoslané v čase od predchádzajúceho pondelka od 10.00 h do nasledujúceho pondelka do 10.00 h.


Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto je starší ako 18 rokov. Každý, kto je mladší ako 18 rokov, sa môže zapojiť v zastúpení svojím zákonným zástupcom. Ak súťaž vyhrá osoba mladšia ako 18 rokov, výhra sa odovzdá zákonnému zástupcovi. Kompletné podmienky súťaže si môžeš prečítať na tomto odkaze

Domov
Zdieľať
Diskusia