Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Martin Adam Pavlík
18. decembra 2022, 16:58
Čas čítania 0:25

Argentína vedie po prvom polčase nad Francúzskom 2 : 0. Messi otvoril skóre premenenou penaltou

Kategória:
Zahraničie
Zdroj: TASR/AP/ Photo/Natacha Pisarenko

Francúzi musia nevyhnutne zmeniť štýl hry.

Finále svetového pohára v Katare je v plnom prúde. Viac sa po prvom polčase darí Argentínčanom, ktorí dokázali streliť už dva góly. Skóre otvorila najväčšia hviezda mužstva, Lionel Messi.

Argentínsky futbalista premenil pokutový kop po faule na Ángela Di Maríu v šestnástke. Druhý gól len o chvíľku neskôr strelil po krásnej akcii Argentíny práve faulovaný záložník talianskeho Juventusu Di María.

Francúzsku sa zatiaľ nedarí presadiť svoju hru, Argentínčanov neohrozili „kohúti“ žiadnym nebezpečným útokom. V prípade, že sa Argentíne podarí vyhrať, získa tretí titul majstra sveta, pričom Messi sa bude radovať z cenného zlata po prvý raz.