Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
19. augusta 2021, 9:14
Čas čítania 0:50
Kamila Šebestová

Johnny Depp môže žalovať exmanželku Amber Heard. Rozhodol o tom súd

Johnny Depp môže žalovať exmanželku Amber Heard. Rozhodol o tom súd
Zdroj: Rich Fury/Getty Images
NEWS
Uložiť Uložené

Mnohých rozhodnutie súdu prekvapilo. Čakali, že vyhrá Amber Heard.

Konflikt medzi exmanželmi sa ťahá už roky. Herečka Amber Heard tvrdí, že sa k nej Johnny Depp správal násilne. On to popiera a chce očistiť svoje meno. 

Amber pred súdom opísala 14 prípadov násilia, ktorého sa voči nej dopustil Johny Depp. Tvrdila, že ju exmanžel bil, dusil a kopal. Súd uznal, že 12 z týchto prípadov sa naozaj mohlo stať, a zamietol Deppovo odvolanie. 

Herec sa však naďalej domáhal toho, aby sa jeho meno očistilo. Chce žalovať Amber Heard za urážku na cti a vymôcť od nej 50 miliónov dolárov. Tvrdí, že mu Amber Heard spôsobila škody a že jej vinou prišiel o rolu v Pirátoch v Karibiku a takisto vo filme Fantastické zvery.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Johnny Depp (@johnnydepp)

Celý prípad sa začal, keď sa Amber Heard zdôverila The Sun. „Bála som sa o život,“ povedala britskému denníku. Médiám zároveň poskytla fotografie s monoklami a jazvami na tvári. Detailne opísala 12 prípadov, keď ju Johnny Depp údajne zbil. 

Domov
Zdieľať
Diskusia