Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Čas čítania 0:24

Kategória:
Slovensko

Montreal napokon vo Vancouveri prehral 6 : 7.

Juraj Slafkovský zinkasoval v poslednom zápase tvrdý hit od hráča Vancouveru Lukea Schenna. Z ľadu sa dvíhal len ťažko. Bol síce otrasený, v zápase však pokračoval ďalej. Schenn dostal za nedovolené bránenie dve trestné minúty, píše oficiálny portál NHL

Montreal napokon vo Vancouveri prehral 6 : 7 po predĺžení. Canadiens pritom ešte v druhej tretine vyhrávali 4 : 0. Domáci však následne v druhej a v tretej tretine strelili až šesť gólov a zápas otočili. V predĺžení strelil víťazný gól Elias Pettersson.