2. decembra 2022, 8:31
Čas čítania 0:19

Slovensko

Slafkovský si v noci pripísal na konto štvrtý gól v sezóne.

Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský dopomohol gólom k výhre Montrealu 2 : 1 v zápase proti Calgary. Jednotka draftu zaskočila súpera svojou pohotovosťou a rýchlosťou neuveriteľných 13 sekúnd od začiatku zápasu.

Montreal odštartoval zápas v Calgary expresným gólom po tom, čo Juraj Slafkovský získal odrazený puk a presne ho namieril do súperovej brány.

Skórovať mohol aj v 39. minúte, trafil však len žŕdku. Slafkovský strávil na ľade 12 minút a 39 sekúnd a podľa viacerých zámorských expertov odohral doteraz najlepší zápas v sezóne.