Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Radim Šlechta
26. novembra 2022, 16:39
Čas čítania 1:01

Zomrela svetoznáma speváčka, ktorej hit What a Feeling získal Oscara. Irene Cara mala 63 rokov

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené
Zomrela svetoznáma speváčka, ktorej hit What a Feeling získal Oscara. Irene Cara mala 63 rokov
Zdroj: Getty Images/Michael Ochs Archives/Stringer

Oscarová speváčka zomrela v 63 rokoch.

Zomrela oscarová speváčka Irene Cara. Mala 63 rokov. Jej telo našli niekoľko dní po tom, čo sa na sociálnych sieťach začala šíriť poplašná správa o jej smrti. Vyhlásenie o speváčkinej smrti je zverejnené na jej oficiálnej stránke.

„S hlbokým zármutkom v mene jej rodiny oznamujeme, že Irene Cara zomrela,“ píše sa vo vyhlásení na jej internetových stránkach. „Bola to nádherne nadaná duša, ktorej odkaz bude žiť navždy prostredníctvom jej hudby a filmov,“ čítame ďalej. 

Jej rodina prosí o rešpektovanie súkromia. Smútočná rozlúčka pre fanúšikov vraj prebehne, ale ešte nie je jasné kedy a kde.

Príčina speváčkinej smrti zatiaľ nie je známa. Jej telo sa našlo v jej dome na Floride.

„To je tá najhoršia časť práce publicistu. Nemôžem uveriť, že som to musel napísať, nieto tú správu zverejniť. Podeľte sa, prosím, o svoje myšlienky a spomienky na Irene. Budem čítať každú z nich a viem, že sa bude usmievať z neba. Zbožňovala svojich fanúšikov,“ napísala na Twitter jej manažérka Judith Moose.

9. apríla 2024, 19:30 Čas čítania 5:30 Vplyvný Rus zo sankčného zoznamu vraj vybavoval slovenským podnikateľom stretnutie v Moskve. V pozadí je obrovský biznis s plynom Vplyvný Rus zo sankčného zoznamu vraj vybavoval slovenským podnikateľom stretnutie v Moskve. V pozadí je obrovský biznis s plynom

Irene Cara sa do povedomia zapísala ako herečka a speváčka predovšetkým vďaka filmu Flashdance. Za pieseň What a Feeling dostala Oscara v kategórii najlepšia pieseň. Jej známa pieseň Fame patrí k obľúbeným zvučkám na sociálnej sieti Tiktok.

Domov
Zdieľať
Diskusia