Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Ema Stanovská
19. septembra 2022, 19:05
Čas čítania 0:20

Prezidentka Čaputová o chybe tlačových agentúr: Gratulujem Jurajovi, je to neľahká funkcia pre ženu, nieto ešte pre muža

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Svetové tlačové agentúry dnes partnera prezidentky Zuzany Čaputovej označili za slovenského prezidenta.

Svetové tlačové agentúry dnes urobili chybu, keď partnera prezidentky Zuzany Čaputovej označili za slovenského prezidenta. Komentáre k fotografiám, ktoré zachytávali slovenskú delegáciu, obsahovali zmienku len o „prezidentovi SR Jurajovi Rizmanovi“ a jeho delegácii. Chybné mená zostali na webových stránkach agentúr niekoľko desiatok minút.

Slovenská prezidentka na chybu reagovala na Instagrame vtipným komentárom: „Gratulujem Jurajovi! Je to neľahká funkcia pre ženu, nieto ešte pre muža.“

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Zuzana Čaputová sa dnes so svojím partnerom Rizmanom zúčastnila na poslednej rozlúčke so zosnulou kráľovnou Alžbetou II. v londýnskom Westminsterskom opátstve.

Domov
Zdieľať
Diskusia