Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
Martin Adam Pavlík
18. septembra 2022, 14:26
Čas čítania 0:45

Na Slovensku máme ďalšiu organizáciu Fabriq MMA. Oznámil to Ondřej Novotný z Oktagonu

Kategória:
Šport
Uložiť Uložené
Na Slovensku máme ďalšiu organizáciu Fabriq MMA. Oznámil to Ondřej Novotný z Oktagonu
Zdroj: Instagram/@spartakusfightgym
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Prvý galavečer uvidíme v Trnave už 5. novembra.

MMA trh sa na Slovensku opäť rozrastá. Zatiaľ čo koncom minulého roka vznikla na Slovensku Real Fight Arena (RFA) pod vedením Borisa Marhanského, v piatok oznámil ďalšiu bojovú organizáciu s názvom Fabriq MMA Ondřej Novotný, promotér Oktagonu MMA, ktorý momentálne jednoznačne kraľuje na Slovensku aj v Česku. 

Organizácia však svoje korene zapustila už aj v Nemecku, kde situovala reality šou Oktagon Challenge a mala aj úspešnú premiéru vo frankfurtskej Festhalle. Ako píše portál MMA Fanatik, prvý galavečer Fabriq MMA uvidíme už 5. novembra v Mestskej športovej hale v Trnave, pričom na turnaji sa predstavia aj bojovníci spomínaného Oktagonu.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa FABRIQ (@fabriq_mma)


Sú nimi Tomáš Cigánik, Karol Ryšavý a Michal Plesník. S novou organizáciou prišiel trnavský Spartakus Fight Gym (SFG), ktorý vedie Attila Végh, bývalý šampión amerického Bellatoru MMA a takisto víťaz zápasu storočia. Karlosa Vémolu knokautoval v roku 2019 už v prvom kole. 

„Organizácia, ktorej primárnym cieľom je vytvorenie nového priestoru pre talentovaných zápasníkov MMA,“ píše sa na instagramovom účte novovzniknutej organizácie Fabriq MMA zameranej na zmiešané bojové umenia. Podľa SFG ide o unikátny projekt, no to, čím bude taký výnimočný, prezradia organizátori čoskoro. 

Domov
Zdieľať
Diskusia