Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Viktor Kniš
21. júla 2022, 12:42
Čas čítania 0:46

Správate sa ako teplí bratia, píše Matovičovi a Kollárovi europoslankyňa Ďuriš Nicholsonová. Pozýva ich na Dúhový Pride

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Europoslankyňa reagovala na status ministra financií Igora Matoviča, ktorý gratuloval predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi.

Igor Matovič dnes cez Facebook gratuloval Borisovi Kollárovi k narodeniu dvanásteho dieťaťa. V rovnakom statuse zároveň zaútočil na Richarda Sulíka. 

„Nie je koaličný partner ako koaličný partner. Kým jeden otravuje Slovensko svojimi mindrákmi, druhý zatiaľ vlastnoručne rieši skutočné problémy Slovenska,“ napísal minister financií k fotke titulku bulvárneho článku. 

V komentároch priamo pod jeho statusom, ale aj pod príspevkom satirickej stránky Zomri sa okamžite dočkal kritiky. Matovičovi ľudia vyčítali, že sa najprv označuje za prorodinného politika a neskôr podporuje, keď má predseda parlamentu dvanásť nemanželských detí. 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa zomriofficial (@zomriofficial)

Príspevok Zomri na Instagrame okomentovala europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá si všimla veľmi pozitívny vzťah medzi dvoma koaličnými partnermi z OĽaNO a Sme rodina aj v čase najväčšej koaličnej krízy

„Nuňuňu. Milý Boris, milý Igor, správate sa k sebe pekne aj počas krízy, to sa mi veľmi páči. Ste ako takí teplí bratia, pevne verím, že sa zajtra vidíme na Pride,“ napísala exposlankyňa SaS a pridala aj smajlíka dúhy, bozku či srdca. 

Úspešný príspevok stránky Zomri si všimol aj samotný Boris Kollár. Jej správcom odkázal, že by od satirickej stránky očakával viac podpory, pretože jej narodením svojich detí vyrába nových čitateľov. 

Anketa:
Bol tento komentár europoslankyne na adresu Matoviča a Kollára vhodný?
Áno, veď išlo o vtip.
Bolo to nevhodné.
Áno, veď išlo o vtip.
65 %
191 Hlasov
Bolo to nevhodné.
35 %
102 Hlasov
Domov
Zdieľať
Diskusia