Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
Radka Klučárová TASR
14. februára 2023, 10:37
Čas čítania 0:38

Po svojej obeti poskákal, keď už ležala na podlahe. Z víkendovej vraždy v Poprade polícia obvinila 32-ročného muža

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Bitka medzi dvoma mužmi sa skončila tragicky. Napadnutý muž utrpel mnohopočetné zranenia, na následky ktorých zomrel.

Polícia objasnila prípad obzvlášť závažného zločinu vraždy, ku ktorej došlo v sobotu 11. 2. krátko pred polnocou v Poprade. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová. Zo skutku vyšetrovateľ obvinil 32-ročného muža z obce v Popradskom okrese.


„Na chodbe rodinného domu na ulici 1. mája bol po slovnej hádke fyzicky napadnutý 33-ročný muž zo Svitu. Tento útok sa skončil smrťou. Polícia na základe tejto skutočnosti v prípade začala trestné stíhanie a boli vykonané všetky potrebné procesné úkony smerujúce k objasneniu skutku,“ uviedla hovorkyňa. Vyšetrovaním sa podľa nej preukázalo, že obzvlášť závažného zločinu vraždy sa dopustil práve obvinený muž.


Doplnila, že medzi mužmi došlo k vzájomnému fyzickému napádaniu, pri ktorom muž zo Svitu utrpel aj bodnorezné poranenie brucha. „Neskôr spadol na zem, obvinený však v útoku pokračoval ďalej, kopal do neho a skákal po ňom,“ upozornila hovorkyňa s tým, že napadnutý muž utrpel mnohopočetné zranenia, na následky ktorých zomrel. Krajský vyšetrovateľ spracoval na obvineného podnet na vzatie do väzby.

Domov
Zdieľať
Diskusia