Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Tomáš Šusták
22. decembra 2022, 17:49
Čas čítania 0:34

VIDEO: Košickí plavci chytali vianočného kapra v bazéne. Bolo to skvelé, ryby nemali šancu, skonštatovali

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Ide o dlhoročnú tradíciu.

Mladí košickí športovci z plaveckého klubu ŠKP zažili v pondelok naozaj nezvyčajný tréning. Len pár dní pre Vianocami totiž miesto súperenia v bazéne spojili sily a spoločne chytali vypustených živých kaprov, informuje web kosiceonline.sk

„Bolo to skvelé. Kapor nás poriadne popreháňal, ale napokon nemal šancu. Máme totiž natrénované. Nemal šancu, pôjde na večeru,“ pousmial sa pre kosiceonline úspešný lovec kapra.

Lov kapra v priestoroch košickej mestskej plavárne nie je žiadnou novinkou. Tréner plaveckého klubu ŠKP tvrdí, že ide o dlhoročnú tradíciu, pričom zrejme vznikla už pri založení klubu. 

„Ja osobne som pri love kapra v bazéne už viac ako tridsať rokov, ale náš šéftréner Juraj Skála by zrejme potvrdil, že táto tradícia vznikla už pri založení nášho klubu. A ten oslavuje už 62 rokov činnosti. Výnimkou bol asi len minulý rok, keď sme tu mali pandémiu a odstávku bazéna,“ objasnil tréner ŠKP Radoslav Sabol.

Domov
Zdieľať
Diskusia