Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Barbora Fábryová
23. novembra 2022, 9:20
Čas čítania 0:25

Majitelia Manchester United zvažujú predaj klubu. Má ísť o strategické rozhodnutie

Kategória:
Zahraničie
Uložiť Uložené

Klub je tretím najhodnotnejším na svete.

Manchester United bude potenciálne na predaj. Majiteľ sa vyjadril, že začal „proces skúmania strategických alternatív“. Jedna z týchto alternatív by mohla znamenať úplne odpredanie klubu, ktorý od roku 2005 viedla Glazerova rodina, informuje CNN

„V rámci tohto procesu predstavenstvo zváži všetky strategické alternatívy vrátane nových investícií do klubu, jeho predaja alebo iných transakcií týkajúcich sa spoločnosti,“ uvádza sa vo vyhlásení United. Predaj klubu však ešte nie je potvrdený. 

22. novembra 2022, 19:03 Čas čítania 0:25 AKTUÁLNE: Cristiano Ronaldo odchádza z Manchestru United AKTUÁLNE: Cristiano Ronaldo odchádza z Manchestru United

Podľa Forbesu je Manchester United so 4,6 miliardy dolárov tretím najhodnotnejším futbalovým klubom za španielskymi klubmi Real Madrid a FC Barcelona. Klub však od roku 2017 nezískal žiadnu trofej, klubu nepomohol ani Cristiano Ronaldo. Ten z klubu definitívne odchádza.

Domov
Zdieľať
Diskusia