Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Domov

Nominácia na ZOH 2022

Buď informovaný hneď ako sa objaví článok s týmto klúčovým slovom.
Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie.
Články témy
Najnovšie
Najčítanejšie
Hokejista Peter Cehlárik mal pozitívny test na koronavírus. Jeho účasť na zimnej olympiáde v Pekingu je tak ohrozená
Hokejista Peter Cehlárik mal pozitívny test na koronavírus. Jeho účasť na zimnej olympiáde v Pekingu je tak ohrozená
31. 1. 2022 15:22
Hráči museli pred prvým tréningom absolvovať dva PCR testy.
Richard Lintner o záverečnej nominácii Craiga Ramsayho na ZOH: V útoku mi chýba špinavý nos, ktorý ten puk, ak bude treba, aj zje
refresher+
Richard Lintner o záverečnej nominácii Craiga Ramsayho na ZOH: V útoku mi chýba špinavý nos, ktorý ten puk, ak bude treba, aj zje
24. 1. 2022 14:30
Slovenskí hokejisti odohrajú už 10. februára svoj prvý zápas na zimnej olympiáde proti Fínsku.
Slovenský týždeň v športe: Zoznam športovcov na ZOH, Zdeno Chára ako bitkár džentlmen, zápasník Miroslav Štrbák je po kolapse doma
Slovenský týždeň v športe: Zoznam športovcov na ZOH, Zdeno Chára ako bitkár džentlmen, zápasník Miroslav Štrbák je po kolapse doma
23. 1. 2022 17:30
Ďalší týždeň a súhrn toho najzaujímavejšieho a najpodstatnejšieho v slovenskom športe.
Richard Lintner o záverečnej nominácii Craiga Ramsayho na ZOH: V útoku mi chýba špinavý nos, ktorý ten puk, ak bude treba, aj zje
refresher+
Richard Lintner o záverečnej nominácii Craiga Ramsayho na ZOH: V útoku mi chýba špinavý nos, ktorý ten puk, ak bude treba, aj zje
24. 1. 2022 14:30
Slovenskí hokejisti odohrajú už 10. februára svoj prvý zápas na zimnej olympiáde proti Fínsku.
Slovenský týždeň v športe: Zoznam športovcov na ZOH, Zdeno Chára ako bitkár džentlmen, zápasník Miroslav Štrbák je po kolapse doma
Slovenský týždeň v športe: Zoznam športovcov na ZOH, Zdeno Chára ako bitkár džentlmen, zápasník Miroslav Štrbák je po kolapse doma
23. 1. 2022 17:30
Ďalší týždeň a súhrn toho najzaujímavejšieho a najpodstatnejšieho v slovenskom športe.