Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Ivan Koribanič
25. júla 2022 o 16:42
Čas čítania 0:58

NHL: Pavol Regenda si po návrate pochvaľuje podmienky v Anaheime. V septembri ho čaká boj o miesto v zostave

Kategória:
Šport
Uložiť Uložené
NHL: Pavol Regenda si po návrate pochvaľuje podmienky v Anaheime. V septembri ho čaká boj o miesto v zostave
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Rodák z Hažína absolvoval v Kalifornii zdravotné testy. Po nich trénoval s tohtoročne draftovanými hráčmi.

22-ročný hokejista Pavol Regenda má za sebou úvodný kemp v Anaheime. Ten s ním po konci uplynulej sezóny podpísal dvojročný kontrakt. Zavážil aj fakt, že Regenda získal na olympiáde v Pekingu bronzovú medailu, píše Hockeyslovakia.

„Kemp bol z môjho pohľadu super. Podmienky boli neskutočné, tréneri profesionálni a aj mesto bolo krásne. Veľmi som si to teda užil,“ povedal Regenda.

Rodák z Hažína pri Michalovciach absolvoval v Kalifornii zdravotné testy. Po nich trénoval s tohtoročne draftovanými hráčmi.

Anketa:
Má Pavol Regenda na to, aby bol súčasťou Anaheimu v nadchádzajúcej sezóne NHL
Áno, ale musí tvrdo pracovať
Nie, rok na farme mu pomôže s adaptáciou
Áno, ale musí tvrdo pracovať
91 %
Nie, rok na farme mu pomôže s adaptáciou
9 %

„Bol som tam jeden z najstarších, ale na tejto úrovni majú všetci kvalitu a aj mladí hráči z draftu ukázali vysoký level. Všetci išli na sto percent a všetci boli rýchli a silní. Myslím si však, že som sa nestratil,“ dodal bývalý hráč Michaloviec.

Návrat do USA ho čaká v septembri. Vtedy bude súčasťou hlavného predsezónneho kempu. „Pôjdem tam s pokorou, a ak začnem na farme, tak budem poctivo pracovať a bojovať o posun nahor. Viem, že nikto z nás nemá nič garantované a bude to boj o miesto v kádri.“

Teraz ho čaká oddych a tréningy na ľade neskôr absolvuje s Michalovcami. „Klub som požiadal o plán a ten by mi mal prísť počas najbližších dní. Potom ho zladíme s mojím kondičným trénerom a budeme postupovať podľa toho.“

Pavol Regenda odohral za A-tím Michaloviec dve sezóny. V 111 zápasoch nazbieral 77 bodov. Na bronzovej olympiáde si v 7 zápasoch pripísal 4 body. Na uplynulých majstrovstvách sveta patril k najproduktívnejším hráčom reprezentácie. Strelil 5 gólov a bol najlepším strelcom tímu.

Domov
Zdieľať
Diskusia