Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Domov Nahlásiť
Avatar

Patros15

Slovenskolinktr.ee

Patros15 je slovenský hudobný producent a hudobný podporovateľ Bearial.

Hudbu produkuje od roku 2018.

Spolupracuje so slovenskými umelcami Ema Violet, Lumya, ale aj so zahraničnými AuraAura, Liebeskid, AUEL, Greencyde, Distillat, Phenomenology, UNLIT, Thèmemoir, two-weeks, Rhekluse, Luhcy, ish10 yow1r0, Linear Curb, Tiikk, SenszA, Pale Outsider a ďalšími.
Jeho tvorba sa vyznačuje hlbokým atmosférickým zvukom.

Je ovplyvnený mnohými umelcami, ale najmä Burial, Moderat, Aphex Twin, Boards of Canada a Ólafur Arnalds. Inšpiráciu čerpá aj zo soundtrackovej hudby.

Prvý oficiálny debutový LP album s názvom The Forces to Change vydal 31. októbra 2019 na Dark Heart Recordings (DHR).

Spectrum je druhý LP album, ktorý si vydal sám 6. októbra 2021. Tento album má viac chill a uplift vibe a je o odlišnosti a jeho vnútornom svete ako neurodivergentného človeka.

The Way to the Abyss je tretí LP album, ktorý vydal 1. augusta 2022 na Dark Heart Recordings. Má veľmi temné atmosférické skladby, sú o melanchólii, úzkosti, osamelosti, izolácii, vnútorných bojoch a v poslednej skladbe sa pýtal Where Is the Light?

The Way to the Abyss (Remixes) je štvrtý LP album s 22 remixovými skladbami od rôznych umelcov, vyšla 16. decembra 2022 na DHR.

Tales from the Depth je veľmi osobný piaty ambientný album, pretože je o jeho životných príbehoch a duševnom zdraví. Vyšiel 1. mája 2023 na DHR (Dark Heart Ambient).

Všetky ostatné odkazy: https://linktr.ee/Patros15

Blogy používateľa
Blogy (3)