Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Späť na úvod

O nás

Čo je REFRESHER?

Fresh web pre fresh ľudí.

Refresher je poprednou a vedúcou stránkou pre mladých ľudí u nás doma, je každodennou destináciou pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o hudbu, módu, filmy, techniku a všetko to najzaujímavejšie zo sveta a domova. Snaží sa podporovať mladých ľudí, malé a začínajúce firmy a podnikateľov, studentov, študentské projekty, autorov, hudobníkov, maliarov a umelcov celkovo. Refresher sa snaží inšpirovať a motivovať.

 

Web stránka združuje rôznych blogerov, autorov, fotografov a ďalších tvorcov, ktorí obsah tvoria a prispievajú ním do spoločného systému. Spoločnosť prevádzkujúca web stránku Refresher.sk im zabezpečuje technické, marketingové a administratívne pozadie.

 

Do obsahu refresheru prispieva skupina kreatívnych ľudí, ktorí dokázali v rozmedzí troch rokov svojim humorom, neformálnym štýlom písania článkov a výberom zaujímavých tém, vytvoriť z Refresheru najčítanejší internetový portál pre mladých ľudí na Slovensku a v Česku. Výsledkom je nielen web s vysokou návštevnosťou, ale skutočná, hodnotná a autentická značka, ktorej mladí ľudia veria.

 

Názory a forma prezentovania článkov

Príspevky vedome obsahujú subjektívne názory jednotlivých redaktorov. Veríme v slobodu slova a dávame priestor jednotlivým autorom (prispievateľom, redaktorom, blogerom) vyjadriť svoje názory, rovnako ako čitateľom svoje myšlienky v komentároch. Nie sme novinári a neradi sme označovaní za novinárov.

 

Názory v článkoch, jednotlivých autorov a prispievateľov neodzrkadlujú názory, postoje a stanovisko samotnej web stránky a spoločnosti.

 

Autori vkladajú obsah na vlastnú zodpovednosť, vo vlastnom mene a dobrovoľne. 

 

Refresher nekontroluje obsah každého jedného príspevku. Stará sa len o jednotnú formu.