Slovenka žije v Indii. Ľudia majú doma pomocníčky, mladí počúvajú indický rap a z množstva korenín sa ti zatočí žalúdok
Zvieratá stretneš aj v centre hlavného mesta.
Zdroj: Tereza P.
Indovia využívajú rôzne typy dopravy. Od áut, cez skútre, až po kone.
Zdroj: Tereza P.
Ulice v hlavnom meste sú plné ľudí a dopravných prostriedkov, avšak kultúra jazdenia tu neexistuje.
Zdroj: Tereza P.
Terezine potulky Indiou.
Zdroj: Tereza P.
Lokálne stánky s ovocím a zeleninou sa nachádzajú na každom kroku.
Zdroj: Tereza P.
Lokálne stánky s ovocím a zeleninou sa nachádzajú na každom kroku.
Zdroj: Tereza P.
Ulica v hlavnom meste Indie.
Zdroj: Tereza P.
Domy, ktoré Tereza odfotila počas cestovania po Indii.
Zdroj: Tereza P.
Pohľad na zasnežené vrcholce Himalájí.
Zdroj: Tereza P.
Na streche autobusu. Aj takto bežne prenášajú v Indii predmety.
Zdroj: Tereza P.
Terezine cesty po Himalájach.
Zdroj: Tereza P.
Značka v horách upozorňuje vodičov vtipným spôsobom, aby nepili alkohol.
Zdroj: Tereza P.
Terezine potulky po Indii.
Zdroj: Tereza P.
Galérie, ktoré by ťa mohli zaujímať:
Toto je jedno z najkrajších ubytovaní v Grécku. Jeho cena za noc ťa prekvapí Toto je jedno z najkrajších ubytovaní v Grécku. Jeho cena za noc ťa prekvapí
Odstávajú ti kolieska na batožine? Zaplatíš za to 70 eur. Cestujúci hovoria o tvrdých kontrolách Ryanairu, ako som dopadla ja? Odstávajú ti kolieska na batožine? Zaplatíš za to 70 eur. Cestujúci hovoria o tvrdých kontrolách Ryanairu, ako som dopadla ja?
21-ročný Adrián ročne zarobí o 200-tisíc eur viac než na Slovensku. Je riaditeľom IT sektora v Singapure (Rozhovor) 21-ročný Adrián ročne zarobí o 200-tisíc eur viac než na Slovensku. Je riaditeľom IT sektora v Singapure (Rozhovor)
Ryanair ruší populárnu linku. Z Popradu už do Londýna lietať nebude Ryanair ruší populárnu linku. Z Popradu už do Londýna lietať nebude
Zdroj: Tereza P.
1 / 13
Zdieľať