hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Nahlásenie obsahu

Nahlasovanie komentára prosím vykonajte priamo pod predmetným komentárom, kliknutím na text “Nahlásiť”, alebo ikonku trojuholník / výkričník.

Pripojiť súbor

Prečo treba obsah nahlasovať? Ako na väčšine webových stránok a v online dostupných službách, rovnako aj u nás môžu používatelia prispievať obsahom v rôznej forme. Vzhľadom na veľký počet aktívnych používateľov a popularitu stránky, pribúda na stránke značný počet príspevkov a komentárov v rastúcom tempe. Nie sme spravodajský portál, tradičné médium, nesedíme v jednej miestnosti a riadime prispievateľov, ale sme skôr blogová platforma pre rôznych autorov, ktorých združujeme pod jednou virtuálnou strechou.

Dbáme na dodržiavanie všetkých zákonov a chceme, aby všetok obsah na stránke bol v poriadku a maximálne vysporiadaný. Máme svoje pravidlá, ale nedokážeme skontrolovať obsah, ktorý je pridávaný na stránku. Preto sa spoliehame na návštevníkov, ktorým aj touto cestou dávame priestor na nahlásenie akéhokoľvek sporného obsahu. Každé nahlásenie starostlivo preveríme, ihneď konáme. Vaše nahlásenie dostane od nás spätnú väzbu vo forme odpovedi na vašu emailovú adresu.