Boardwalk empire

/ 51 príspevkov /
Pre všetkých, ktorí milujú svet seriálov.
Užívateľov profilový obrázok
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 07. Júl 2011 12:50:34

Obrázok
http://www.csfd.cz/film/266512-imperium ... ntic-city/

Pozerate to niekto? Akurat som videl prvy diel a som z toho cely vyhyckany. :)
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Št 07. Júl 2011 13:27:59

velmi dobre, vela ludi vravi, ze je to naj serial sucasnosti, ale to len preto, lebo nezacali pozerat Breaking Bad 8-)
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Št 07. Júl 2011 13:28:52

viděl jsem první sérii a jsem z toho úplně paf
jeden z nejlepších seriálů, co jsem viděl a ještě k tomu ta (moje oblíbená) mafiánská tématika
těšim se na 2. sérii, která má být na podzim
Obrázok
0
0
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » Št 07. Júl 2011 21:33:52

Uz je to asi tyzden co som to zacal pozerat a zrovna nejak nahoneny nejsom :? som tusim na 5. diely a chyba mi tam nejaky ten drive. Dokukam epizodu a nejak nejsom v tom, ze sa idem posrat aby som videl dalsiu...
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Pi 15. Júl 2011 0:08:02

Skvela vec, cakam na druhu sezonu jak svina

Buscemi je skvely herec, skoda ze v Sopranovcoch dlhsie nevydrzal, tuto si to nahradil + v ktorom serialy vam ukazu Al Caponeho ako vodica, a vobec to ako vznikala LCN
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Ut 05. Jún 2012 16:53:51

2. série taky skvělá. jsem zvědavej, co vymyslej v 3. sérii.
spoiler: škoda Jimmy Darmodyho
Obrázok
0
0
19
príspevkov
0
Príspevok tomd » Ut 17. Júl 2012 22:04:47

S01-za mnou 6,5/10 chýba mi tam viac akcie ktorá bola hlavne na začiatku a na konci slabo viužitá ganxterská tematiká
Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » Št 19. Júl 2012 22:18:25

akcie? to je podla skutocnych udalosti (skoro), lol, ked chces akciu pusti si walkera
Toľko sa chodí s džbánom po vodu...až ti rozjebe niekto hlavu - MUDr. Ondrej Beňačka
0
0
19
príspevkov
0
Príspevok tomd » Pi 20. Júl 2012 21:54:58

Hlavní postavu pochybného politika Enocha “Nuckyho” Thompsona, inspirovaného skutečnou postavou E.N. Johnsona (1883 - 1968), který byl nekorunovaným vládcem podsvětí Atlantic City
Obrázok
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 21. Júl 2012 23:43:29

al capone, lucky luciano, meyer lanski (sry za chybu v spellingu ak je) boli real tiez pokial viem, ale co sa snazim povedat je, ze tieto serialy sa snazia byt co najviac realisticke nie akcne picoviny a kovbojky o com mafia nikdy nebola, nikdy som nepocul, ze by sa niekto stazoval, ze by bol Godfather malo akcny
0
0
16
príspevkov
0
Príspevok xxar3s » St 25. Júl 2012 23:24:19

setky serialy HBO su na jedno kopyto pod pozlatkom perfektenj vypravy sa skryva nudny dej a nulovy zmysel pre humor. postavy preslapuju z miesta na miesto, rozpravaju.., tvaria sa dolezito a dokopy sa tam nic nedeje je to serial o gangstroch ale tvari sa to ako argentinska telenovela. zabavnost tohto serialu mi unika. mozno sa to neskor rozbehne a zacne to byt zabavnejsie ale popravde ma to sklamalo, videl som zatial iba 3 diely a na viac si uz netrufam.

Hodnotenie: 5/10

Podobne serialy:

Magic City: 7/10
Borgias: 9/10

Podobne filmy:

Once Upon a Time in America 10/10
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 26. Júl 2012 11:21:04

serialy hbo na jedno kopyto? :roll: naopak ja si myslim ze robia najlepsie serialy.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 26. Júl 2012 12:25:53

Tjn, daco si pleties... premiove kablovky sa vyslovene snazia robit odlisne typy serialov aby zaujali uplne ine spektrum publika. A superia len s konkurenciou.

Vid sucasne drama serialy
HBO: Boardwalk Empire, Game of Thrones, The Newsroom a True Blood.
Showtime: Dexter, Homeland, Shameless, The Borgias.
AMC: Breaking Bad, Mad Men, The Killing, The Walking Dead.
Starz: Boss, Magic City, Spartacus.

Schvalne by ma zaujimalo ake spolocne crty tam najdes.

Pri "nepremiovych" staniciach je to uz potom inac. Velka stvorka ABC, CBS, Fox a NBC robi serialy na styl nikdy nekonaciach telenoviel, (vid. Law and Order, NCIS, CSI, Grey's Anatomy, apod.) a castokrat vytvaraju ku nim podobne nudne/trapne/predvidatelne spin-off serialy. Bohuzial podobnym syndromom trpia aj sitcomy z ich produkcie. :<

S5 k teme...plati to co napisal Adel. BE je zalozeny viac na dialogoch, atmosfere a hereckych vykonoch nez na samotnych akcnych scenach a to je prave to caro natom. Btw nechapem porovnanie s Once Upon a Time in America, co si pamatam tak to tiez nebol priliz akcny film... a co tam aj bolo tak sa pocas tych skoro 4hodin stratilo.
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
3564
príspevkov
682
Príspevok adel » So 28. Júl 2012 0:36:30

niet co dodat, chcel som ist povodne na to priamociarejsie a povedat, ze si napisal uplnu hovadinu (este sa miernim) a, ze je to prave uplny opak,ze za najlepsimi televiznymi dramami stoji prave Home Box Office, ale tak chapem ak ti zabavnost toho serialu unika ak povazujes sa zabavne zalezitosti akcne sceny tak ti odporucam stevena seagala
0
0
19
príspevkov
0
Príspevok tomd » Po 30. Júl 2012 23:18:30

a ako sa prezentuje 3 séria že enoch niekoho zastreli a nakoniec to aj tak bududu len same dialogi a dialogi ten serial je výslovne namyslení a nadhodnotení to je moj nazor
Obrázok
0
0
villain in my city
350
príspevkov
119
Príspevok gree.n » Po 13. Aug 2012 16:31:09

retard alert meter blika nacerveno
Obrázok
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Ut 27. Nov 2012 0:15:32

Tak tretia séria paráda. Momentálne seriál, ktorý si idem najviac.
A tu je jedna z mojich most fav scenes zo seriálov vôbec...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WUQnQzzE6pM[/youtube]
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
15
príspevkov
0
Príspevok karinchen » St 03. Júl 2013 18:33:30

najlepsi serial, tesim sa na stvrtu seriu, skoda ze treba takto dlho cakat...bol som aj v AC a milujem to mesto...serial je robeny presne podla fotiek, oblecenie je do detaliov prepracovane, postavy skutocne.....dokonca aj taky detail ako dosky na boardwallku su presne take siroke ako boli v skutocnosti
Obrázok
0
0
...
80
príspevkov
0
Príspevok chs » Pi 09. Aug 2013 23:31:18

za měsíc je to tady!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ge7MGTo6XVE[/youtube]
"We take yours, nigga Deebo, hoes love that my teeth gold, my hair wild, my gold fangs, my eyes red, that’s beast mode!"
0
0
652
príspevkov
-1209
Príspevok draco » Pi 10. Jan 2014 6:52:18

0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia