Soccer Thread (ČOBEJ je legenda edition)

/ 11688 príspevkov /
Všetko zo sveta športu.

Kto vyhra Ligu majstrov?

Real Madrid prepise historiu
7
41%
Juventus a Gigi sa konecne dockaju
10
59%
Celkom hlasov: 17

Užívateľov profilový obrázok
192
príspevkov
2
Príspevok keep » Ne 07. Aug 2011 6:54:02

takze aky je vas vztah k tomuto najpopularnejsiemu kolektivnemu sportu na svete? Akym klubom fandite, pozeravate cez vikendy?

Obrázok
Naposledy upravil/-a keep v Pi 24. Jan 2014 8:45:04, upravené celkom 4 krát.
0
0
96
príspevkov
14
Príspevok cipoo » Ne 07. Aug 2011 11:22:59

Obrázok
sam sa cudujem ze im vydrzim fandit *unhappy*
a najviac hateujem Manchester ( City aj United )
0
0
1378
príspevkov
48
Príspevok Stoky111 » Ne 07. Aug 2011 14:39:36

Messi vstoupí s dívkou do ložnice a chce zasunout. Ona mu říká, aby si udělal pohodlí a zatím se půjde vysléct. Když se vrátí, najde ho na lůžku nahého s 2 dalšími kluky. “Co se děje??” křičí dívka. Messi klidně odpoví: “Je mi líto, drahá, ale nemůžu skórovat bez Xaviho a Iniesty.
Obrázok
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Ne 07. Aug 2011 15:34:37

oblíbený kluby - AC Sparta Praha, Real Madrid
nenávidim Barcelonu
Obrázok
0
0
225
príspevkov
4
Príspevok kesty » Ne 07. Aug 2011 17:38:51

moj vztah k futbalu: najradsej ho mam, ked ho hram.
druhy najoblubenejsi: ked ho hram vo forme stolneho futbalu.
nasleduje: pozeranie futbalu - podla mna hrozna nuda, nic sa tam poriadne nedeje. max. kuknem nejaky slager ak ide.
uplny koniec: fandenie nejakemu klubu: na slovensku by som fandil jedine slovanu a aj to ma odradzaju vyholeny "fans".
kedze striham nazivo futbalove zapasy z nasej ligy tak vidim aky shit to hraju ti chlapi a myslim ze za pozeranie by skor mali platit oni mne ako ja im. neda sa to. howgh, dohovoril som!
"Lenivosť sa nedá odfláknuť, to sa musí robiť profesionálne." © Miloš Forman
0
0
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Po 08. Aug 2011 0:37:59

na zakladnej som behal do utoku spadol som a jebol som si hlavu o rebrinu. dodnes mam na nose steh... *ffuu*
obcas chodime do haly hrat futbal pocas skoly. a slovensky futbal... korupcia. kamarat ked este hral v druhej ci tretej lige mi hovoril ze prisiel za nim trener ked isiel kopat penaltu a mu povedal ze nesmie dat gol ked da gol nedostane vyplatu... myslim si ze cely ten SK sport je o tom kto ma peniaze a koho tam rodicia dosadia. poznam kamarata co hraje jak drak proste brutalne ale sedi na lavicke lebo iny otecko dal peniaze trenerovy aby jeho syn hral... je to vsade proste aj kamarat co hral hokej za pocas strednej ze kazdy tym co prisiel hrat do blavy prehral lebo rozhodca bol podplateny...

http://sport.aktuality.sk/clanok/116684 ... y-preukaz/
Obrázok
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Po 08. Aug 2011 8:39:30

B4ROK napísal:na zakladnej som behal do utoku spadol som a jebol som si hlavu o rebrinu.

Shitstorm incoming. :mrgreen: Brb, idem si po popcorn...
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
342
príspevkov
0
Príspevok Sayrayt » Po 08. Aug 2011 13:11:39

B4ROK napísal:http://sport.aktuality.sk/clanok/116684/miroslav-stoch-soferoval-podnapity-a-prisiel-o-vodicsky-preukaz/

Po sobotnej zurke siel rano domov, tak jasne ze nafukal... klasika
0
0
1175
príspevkov
71
Príspevok dex » Št 11. Aug 2011 12:07:10

cipoo napísal:Obrázok
sam sa cudujem ze im vydrzim fandit *unhappy*
a najviac hateujem Manchester ( City aj United )

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hDBLSUKJiDY[/youtube]
“In this world, you must be oh so smart, or oh so pleasant. Well, for years I was smart. I recommend pleasant.” from Harvey (1950)
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 11. Aug 2011 13:44:47

Vyzera to ze Arsenal pride o Fabregasa coskoro. *umad*
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
“Johan Cruyff painted the chapel, 
and Barcelona coaches since merely restore or improve it” – Pep Guardiola
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Št 11. Aug 2011 17:25:21

done deal^ ale vobec ma to netesi, thiago patri par rokov k mojim najoblubenejsim hracom a teraz zacne dostavat menej prilezitosti kvoli cescovi, aj ked moze byt (thiago)kludne lepsi jak xavi alebo iniesta o par rokov..

nemozem sa dockat nedele, konecne poriadny zapas, aj ked sa dost bojim a chcel by som strasne vidiet hrat alexisa od zaciatku s messim a villom, ale toho sa asi nedockam

btw skoda, ze sanchez nemoze hrat za udine v utorok ligu majstrov, aspon by vyradil arsenal
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 11. Aug 2011 18:03:31

inak fantasy football niekto nehrate? alebo football manager.
"At Barcelona they had these wonderful mites, 5 feet 6 inches tall with the courage of lions." (Alex Ferguson)
"The sadness I feel will accompany me for the rest of my life. We were young, we wanted to eat the world, and we did." Guardiola about Vilanova.
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Po 15. Aug 2011 0:04:00

Fabregas už je v Barce :!:
teď jsem dokoukal Real vs Barca 2:2 (španělskej superpohár) - perfektní match, Real většinu zápasu napadal ve 4-6 hráčích rozehrávku Barcy, Barca ze 2 šancí 2 góly
ve středu 23:00 odveta na Nou Campu (to bude peklo)
Obrázok
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Po 15. Aug 2011 0:39:29

alexis velmi dobre zahral na jeho prvy zapas za barcu po tyzdni treningu
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Po 15. Aug 2011 13:35:07

madrid v plnej sile dokazal remizovat s rozhodcom za chrbtom na domacej pode s 50percentnou barcelonou, urcite su tajne stastni vo vnutri
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Po 15. Aug 2011 17:13:28

http://www.esport.sk/detail/nJWCZVET/?tab=1 ====> statistika fauly?
rozhodca???
povedal by som ze barca viac stastia jak rozumu tentokrat! nehrali daco extra ale zato 2 akcie 2 goly vysledok je taky aky je no
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Po 15. Aug 2011 17:31:55

ta statistika nic neznamena, kedze ten rozhodca nedaval karty za nic a tak ste si mohli okopavat a brutalne faulovat. a taktiez vela faulov piskal opacne vid. sanchez - pepe na hranici 16ky odpiskal proti alexisovi, co mala barca kopat priamy kop z hranici vapna. pepe mohol ist kludne dole, liu khedira kang mal dostat jasnu cervenu, marcelo dvakrat skopol bez lopty najprv messiho a potom sancheza lebo mal nervy, ze si ho furt spravil.. statistiky ukazuju jaky bol rozhodca benevolentny voci madridu, aj ked je tam dvakrat viac faulov na strane realu.. sanchez zltu za nastrelenie lopty do hrude a pod. a naopak zakroky, ktore mohli hracov zranit alebo uplne nesportove zakroky zostali nepovsimnute. tak mourinhovi to vychadza, stazuje sa na rozhodcov a ti sa uz boja proti realu piskat... a ked im rozhodca piska, tak aj tak sa postazuje, lol..
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Po 15. Aug 2011 18:58:39

když přehlídnu ty fauly od Realu (v předchozích 5 vzájemných zápasech rozhodčí pískal Barceloně, tak se to asi začíná vyrovnávat :lol: ) , tak stejně byl Real (i po příchodu Xaviho, Piqueho na hřitě) 100% lepší
třeba Messiho jsem si všiml poprvý v 30. min
Obrázok
0
0
1379
príspevkov
50
Príspevok PlAyEr » Št 18. Aug 2011 1:07:37

marcelona s pepem su kvalitne jebnuti *french*
0
0
542
príspevkov
1
Príspevok maki » Št 18. Aug 2011 1:59:36

ta odveta spa. superpoháru byla fraška, to co ty katalánský ubulený holky předváděli mezi 60-80. minutou nemělo s fotbalem nic společnýho (polehávání, simulování). Marcelo to na konci fakt přehnal, ale hráči Barcelony to měli nechat a ne se seběhnout jak vosy a dělat dusno.
Obrázok
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia