Vysnivanie byvanie?

/ 185 príspevkov /
Grafika, animácie, architektúra a podobné krasotinky.
Užívateľov profilový obrázok
sneh v aute na basu?
1739
príspevkov
731
Príspevok jimbo jones » Ut 25. Feb 2014 16:31:30

urcite pockaj s kupou bytu v BA a v okoli aspon rok dva.co som sa bavil s jednym mestskym poslancom tak je naplanovanych extremne vela projektov ako boli tri veze cize bytov tu bude mrte nadbytok a ceny pojdu rapidne dole
zahadzat si s priatelmi a neocakavat miliony je pohode
0
0
831
príspevkov
219
Príspevok eklips » Ut 25. Feb 2014 16:33:33

alx šak to sú 3 veže. Perfektná je akurát tá terasa a obývačka čo na ňu vedie, ten ostatok (možno ešte okrem kuchyne) je hrozne lacný. Za 260 000€ postavíš luxusný dom hore na Kramároch, ak chytíš miesto tak aj vedľa Tkáča
www.dribbble.com/SimonKrivda
0
0
GOPNIK
3428
príspevkov
302
Príspevok Jarda_Malik » Ut 25. Feb 2014 16:56:22

tiež by som chcel moderne minimalisticky zariadeny byt v centre velkeho mesta (svetovej metropoly), celý v kombinácii matnej sivej a leskej bielej + nejaké to drevo a čierna. a tie dvere čo teraz koluju netom by som si tam jebol. nie moc veľa svetla. snad raz. zatim byvam v najchudobnejsom meste SR v omutrovanom panelaku s rozjebanym vytahom. ale izbu mam peknu, sivobielu (tmavosive steny nehehe)
píčovina vole. ty se musíš nejvíc našňupat a pak budeš nejvíc sázet
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Ut 25. Feb 2014 17:11:06

u mna je situacia zlozitejsia, bud ostanem byvat s babkou (mama je vascinu roka v zahranici)
v tom pripade by sme radi novostavbu ci uz mensi rd abo mezonet (ratame tak 150 tišic)
ked sam tak mi postaci novy 1,5 izbak
Naposledy upravil/-a Tru$ard v Ut 25. Feb 2014 18:28:26, upravené celkom 2 krát.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 25. Feb 2014 17:15:11

tri veze su tragedia. terasa je sice super, ale naozaj niekto da 260 litrov za byt nad jednou z najrusnejsich krizovatiek v bratislave?

rajka narozdiel od ostatnych satelitov bratislavy ma tu vyhodu, ze mozes chodit priamo po dialnici. co som sa pytal Igora, tak cesta do centra mu trva cca 10-15 minut, takze pohodicka maximalne. zahorska sa este tiez celkom da, hlavne odkedy ju napojili na dialnicu je to super. ivanka pri dunaji je totalna katastrofa, ak niekto planuje stravit zvysok zivota kazdy den dve hodiny v aute, tak to je jeho problem. nehovoriac o tom ze ked prides domov z roboty a chcel by si ist este niekam vecer, tak uz moc asi nemas chut.

ked byvanie v bratislave, tak niektora z novostavieb v karlovke, karloveske rameno je uplna bomba, frantiskanske namestie je tiez celkom pekna lokalita, kvalita stavby je sice trosku horsia, ale je to v relativne kludnom a prijemnom prostredi, da sa tam slusne parkovat a pokial nemusite chodit autom v spicke, tak to nieje taka katastrofa. je este par lokalit ktore urcite stoja za to, ale projektom ako 3veze, petrzalka city a podobne by som sa vyhybal obrovskym oblukom.
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
1
1
4319
príspevkov
399
Príspevok B4ROK » Ut 25. Feb 2014 17:22:29

Omari postni svoju izbu, on ma velice peknú.

tá kuchyňa
[hsimg]http://25.media.tumblr.com/d0f687877233867349c6f5fe040ff98a/tumblr_mlcxxb00nl1qi73s5o1_500.jpg[/hsimg]
Obrázok
0
0
2519
príspevkov
609
Príspevok alx » Ut 25. Feb 2014 17:24:12

http://www.panoramacity.sk/gallery/interiery

tu ma moj kamarat 2izbak. dobre zavidim.
0
0
821
príspevkov
140
Príspevok sLIk » Ut 25. Feb 2014 17:37:29

Mě bydlení v bytě nikdy nechytalo tbh, ani do budoucna o tom neuvažuju. Snad se mi podaří odfotit dům ballerskeho bratra.

Někdo tu už postoval můj dream place
http://freshome.com/2014/01/29/rotterda ... n-kolenik/
no bez těch stromů, lustru a lampy
0
0
1322
príspevkov
1
Príspevok Patro » Ut 25. Feb 2014 17:40:08

vysnívané bývanie buď domček v malibu pri pláži (ako mal Charlie a teraz Walden :lol: ) alebo v nejakom veľkomeste (NY, LA) s výhľadom na mesto :)
edit. dom by bol zariadený čisto iba na bielej a čiernej farbe
momentálne bývam v malom meste s rodičmi :)
0
0
59
príspevkov
2
Príspevok k0be » Ut 25. Feb 2014 18:32:34

alx napísal:prave ked som sa s babkou rozpraval o domoch, vyskocil na obrazovke vlado kokotinar s relaciou vysnivane byvanie (alebo tak nejak). domy v tych madarskych dedinach blizko ba sa jak oplatia (thank you cpt obvious) v porovnani s bratislavou alebo dedinami/mestami pri ba :O uz viem kde chcem dom.

level, rajka alebo mosonmagyarovar? (spell check), byva tam niekto? :D alebo potom luxusny byt v ba, ale tam aj neluxusne stoja 100k, ale tam aj omutrovane dvojizbaky zariadene jak moj kokot stoja 100k, cize toe asi mimo.

Moson je z toho asi najkrajsie mesto a celkom casto je tam nejaky kulturny program alebo sa nieco deje. Doprava, tak ako Moody pisal, je celkom okej z tohto smeru (z Mosonu cca 30-35 minut do centra). Blbe je, ak nevies po madarsky (obviously), ale v takej Rajke je tusim viac Slovakov ako domacich. Ak by si tam chcel ist, tak rataj, ze prejazdis mrte penazi a si urcite menej flexibilny... Pre rodinu s detmi to ma vyhod urcite viac ako pre mladeho cloveka, zatial by som tam byvat nechcel.

Aktualne byvam s priatelkou v byte, ktory je sucastou rodinneho domu, takze uplne super kombinacia 8-) Este zariadujeme, ked bude hotovo a dame to niekam nafotit, tak mozno hodim fotky aj sem...
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Ut 25. Feb 2014 19:15:23

B4ROK napísal:Omari postni svoju izbu, on ma velice peknú.

dakujem ale chybaju mi este policky a tv na stenu :/ chudobny student
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0
76
príspevkov
23
Príspevok anonym555 » Ut 25. Feb 2014 21:03:49

jupiter jones napísal:urcite pockaj s kupou bytu v BA a v okoli aspon rok dva.co som sa bavil s jednym mestskym poslancom tak je naplanovanych extremne vela projektov ako boli tri veze cize bytov tu bude mrte nadbytok a ceny pojdu rapidne dole

to som si neni isty, skor si myslim ze startovacie ceny nebudu extra prestrelene. Nie som uplne realitak ani neviem ako to je v BA momentalne, ale dobre byty v dobrych stavbach sa vzdy predaju, takze tam sa pokles neda moc ocakavat ? Investor kt. nepotrebuje nutne hotovost tiez nemusi ist s cenami dolu nejak extra rychlo, urcite ma vypocitane kolko% moze mat nepredane a neriesit (aj dalej nazapad mavas po kkt nepredanych bytov). A co som cital napr. k tej panorame tak to maju stavat s dobrymi dispoziciami a idealne pre rodiny zacinajuce etc., resp. nie luxusne ale priemerne/vyssie standardy a po takych moze byt v BA dopyt aj ked sa postavia rovno 3 take komplexy.
Say no to soft drugs!
0
0
4518
príspevkov
312
Príspevok bOuNcEr » Ut 25. Feb 2014 21:17:13

mne sa páčia domy na americký štýl, žiadny plot len driveway do garáže
google street view v LA tam sú pekné domy, najlepšie s dobrým výhľadom + terasa/infinity pool
365hiphop.sk 365hiphop.cz
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Ut 25. Feb 2014 21:37:50

0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Ut 25. Feb 2014 22:03:13

toto sa ti paci? mne to pripada strasne chladne jak miestnosti pre vystavy,galeriu az v niektorych momentoch ako vaznica
0
0
I know, it's gonna be better.
417
príspevkov
26
Príspevok MRKKMT » Ut 25. Feb 2014 22:05:49

0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Ut 25. Feb 2014 22:10:21

tak jasne ze prvy dojem je taky ale zas nemas tam nabytok, cize ak by tam bol tak by to pravdepodobne inak na teba posobilo ja mam napr izbu bielo-ciernu a aj s tym maju ludia problem :/
0
0
1116
príspevkov
250
Príspevok macetaaa » Ut 25. Feb 2014 23:41:58

Tru$ard napísal:toto sa ti paci? mne to pripada strasne chladne jak miestnosti pre vystavy,galeriu az v niektorych momentoch ako vaznica

sak to je popici, hotovy loft pre nejakeho umelca (mna) strasne sa mi to paci, taketo nieco si predstavujem akurat ta cena mi trochu krizi oci
BLAME
[hsimg]http://oi59.tinypic.com/2q0n28i.jpg[/hsimg]
0
0
731
príspevkov
34
Príspevok marteenooo » St 26. Feb 2014 0:06:48

ja snivam tiez o niecom tmavsom - cierna/biela/seda.. rad by som mal vlastny dom ale taky byt/apartman ako v linku co dam nizsie by mi uplne stacil.. hlavne aby to malo velku kuchynu, satnik a velky ale naozaj velky sprchovy kut ako tusim adamo spominal
mal by som to rad niekde na kraji nejakej metropole ako NYC, chicago, london a pod.. v zadnej casti domu dve velke okna s terasou a vyhladom na mesto,,,,,tak napr.
http://refresher.sk/14138-Moderny-apart ... ehu-Dunaja

ale taktiez sa mi velmi paci nieco exoticke ako napr toto http://refresher.sk/14076-Luxusne-byvan ... -Tel-Avivu alebo nieco s vyhladom na more ako toto http://refresher.sk/14755-Kolosalne-byv ... Spanielsku
0
0
1378
príspevkov
48
Príspevok Stoky111 » St 26. Feb 2014 11:16:34

vyhlad z okna 8-)
[hsimg]http://i61.tinypic.com/23mpjcg.jpg[/hsimg]
Obrázok
1
1