Fešn pre dospelých #class #dokostola #maturita

/ 605 príspevkov /
Svet módy na dlani. Od fresh tipov, čo sa nosí, až po skúsenosti a outfity.
Užívateľov profilový obrázok
60
príspevkov
7
Príspevok mino_o » Pi 01. Aug 2014 14:33:03

Ja som kupoval toto

http://shop.obuv-rieker.sk/panska-obuv/ ... erforaciou

Velmi pohodlne co sa materialu tyka a vyzeraju vcelku dobre na nohe.
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Pi 01. Aug 2014 14:54:52

1
1
www.czechstreetglamour.cz
80
príspevkov
74
Príspevok Asmar » Pi 01. Aug 2014 18:58:55

saj
- boty: č.1 bych zakázal prodávat, boty č.2 jsou ok, boty č.3 mají silně odpudivý design, ale alespoň nejsou hranaté :lol: , boty č.4 jsou ok
- kravatu doporučím vyhodit a kup si klasickou skinny černou, v životě jí jistě využiješ lépe, věř mi

mino_o
- ty tvé boty jsou nějaká letní verze, že jsou perforované? Díky tomu rozhodně ztráci na eleganci.

Tru$ard
- ty jsou skvělé, jsou klasické, sice na první pohled neurazí ani neoslní, ale jejich styl je věčný, bohužel se nehodí na každou příležitost
0
0
1057
príspevkov
71
Príspevok Tvaroh » Pi 01. Aug 2014 22:14:52

Tak tie Tru$ardove sa mi velmi pačia ;)
See me in the hood the gangstas saying Hossa
0
0
113
príspevkov
9
Príspevok JBMNT » Ut 12. Aug 2014 16:31:02

čo vravite na vestu k obleku? pani v predajni ma odbila že to nosia už len stary dedkovia :D
0
0
109
príspevkov
2
Príspevok miso689 » Ut 12. Aug 2014 19:18:01

WTF? Pravdepodobne by mala prenechať pánsku módu pánom. Škoda, že to už dnes nie je tak ako kedysi v tých starších filmoch. Vojdeš do predajne a tam starší pán, vždy upravený, odmeria všetko čo treba a vyberie resp. ušije oblek presne na mieru.
0
0
Prichádza nový Tibčo
1182
príspevkov
43
Príspevok Tibčo » Ut 12. Aug 2014 21:00:08

JBMNT napísal:čo vravite na vestu k obleku? pani v predajni ma odbila že to nosia už len stary dedkovia :D

Mna by zaujimalo, co si jej na to povedal.
Nikdy viac žiadne šachy
http://ask.fm/JednoduchoTibor
0
0
113
príspevkov
9
Príspevok JBMNT » St 13. Aug 2014 0:02:35

povedal som ,,no ked myslite" neak som sa s nou nechcel konfrontovať kedže sam sa do tychto veci moc nevyznam ale aj tak sa mi to zdalo ako pičovina, tento moj nazor umocnilo aj to že mi na saku zapla obydva gombiky..ale inak bola mila..hodinu predtym som kukal suits, kde si harvey popijal whiskey vo vestičke...skor by ma zaujmalo čo by nato povedal on :D
0
0
113
príspevkov
9
Príspevok JBMNT » So 16. Aug 2014 19:05:06

čaute chystam sa za par dni na jednu rodinnu oslavu a potom ešte aj na svadbu..zatial som vyskumal toto..sorry za kvalitu fotiek asi sa to bude ťažko dať zhodnotiť ale skor mi ide či som sa trafil aspon do velkosti? či vam to sako popripade nohavice nepridu moc velke? tu variantu bez kravaty, by som chcel bez kravaty.Neni to čudne? A to druhe s kravatou, tak ta krava je taka profiderna , našiel som ju v skrini može mať aj vyše 30rokov :D Tu by som chcel inu, najlepšie tiež červenu k bielej košeli a neaky pocket square. Dik za nazory..

Obrázok

Obrázok

Obrázok
0
0
1057
príspevkov
71
Príspevok Tvaroh » Ne 17. Aug 2014 0:11:42

No bratu tie nohavice ti vôbec nefitujú, to sako na tej fotke s kravatou vyzerá už lepšie ale neviem no, počkaj na názor od dexa tuším alebo koho ale mne sa to moc nepáči :/
See me in the hood the gangstas saying Hossa
0
0
779
príspevkov
107
Príspevok Kora » Ne 17. Aug 2014 0:29:29

čekujtenrozdiel
Kora napísal:[hsimg]http://oi58.tinypic.com/35c1vs1.jpg[/hsimg]

#jackanapes
http://koraakf.tumblr.com
0
0
113
príspevkov
9
Príspevok JBMNT » Ne 17. Aug 2014 0:38:02

Tvaroh napísal:No bratu tie nohavice ti vôbec nefitujú, to sako na tej fotke s kravatou vyzerá už lepšie ale neviem no, počkaj na názor od dexa tuším alebo koho ale mne sa to moc nepáči :/

no tie nohavice sa mi natom zdaju tiež najmenej..skor som chcel niečo užšie, ešte skusim niečo poriešiť.Sak som poskušal fakt vela a jedine toto bolo akurat..ked som bral menšie tak to už bolo moc male na ramenach hlavne.
0
0
109
príspevkov
2
Príspevok miso689 » Ne 17. Aug 2014 11:38:42

IMHO Najviac bijú do očí tie nohavice, sú príliš dlhé. Sako by tiež mohlo byť trošku kratšie v slim verzii ale nie je to až také zlé. Do obleku by som nebral tie také vyčačkané košele s farebnými goliermi a gombíkmi.
0
0
80
príspevkov
74
Príspevok Asmar » Ne 17. Aug 2014 18:34:36

Kalhoty by bylo potřeba zůžit a vypasovat, je to jednoduchá práce pro krejčího a za pár korun. Sako vcelku jde, je regular fit a lépe by ti seděl slim fit, ale to je to nejmenší. Rozhodně si vem čistě bílou košili s tou nikdy neuděláš chybu! Tyhle ozdobné a s dvojtými límečky mi připomínají "italský" styl Michala Davida. No a kravatu dnes pořídíš i za 10 eur, tak si kup černou, tu v životě nejvíc využijes..
0
0
113
príspevkov
9
Príspevok JBMNT » Ne 17. Aug 2014 19:33:09

no podla mna by ich trebalo zužiť ako piše Asmar a nie že by boli dlhe..tak isto sako keby je kratšie tak mi už je videť zadok.
Okej tak tym košelam sa budem vyhybať..no kravatu kupim asi čiernu a červenu..a neaky ten pocket square.Nohavice pokukam aj ine ale skor pohladam krajčira, kedže mi je luto ich vobec nevyužiť..vyjebal som za ne celkom velku sumu v ozete alebo dam bratovi tomu by mohli fitovať viac :D
0
0
80
príspevkov
74
Príspevok Asmar » Ne 17. Aug 2014 19:47:52

Délka nohavic závisí na vkusu správně jsou tři varianty.

1) Kalhoty standardní délky by měly tak tak dolehnout na botu a vytvořit jeden záhyb.

2) Kalhoty ke kotníkům, tohle provedení vypadá lépe na úzkých nohavicích.

3) Kalhoty nad kotníky, vždy úzké nohavice!

Co se týka 1) samozřejmě se to dá rozdělit dále, zde je příklad jaké mohou být záhyby, až se dostaneme na 2)
[hsimg]http://www.primermagazine.com/wp-content/uploads/2012/03/PantsFit/PantsFit_Breaks.jpg[/hsimg]
0
0
109
príspevkov
2
Príspevok miso689 » Po 18. Aug 2014 9:25:10

JBMNT napísal:no podla mna by ich trebalo zužiť ako piše Asmar a nie že by boli dlhe..tak isto sako keby je kratšie tak mi už je videť zadok.
Okej tak tym košelam sa budem vyhybať..no kravatu kupim asi čiernu a červenu..a neaky ten pocket square.Nohavice pokukam aj ine ale skor pohladam krajčira, kedže mi je luto ich vobec nevyužiť..vyjebal som za ne celkom velku sumu v ozete alebo dam bratovi tomu by mohli fitovať viac :D

Súhlasím zo zúžením, avšak si všimni ten tzv. "záhyb" na tvojej foto. Ti siaha až takmer po kolená. Pravda istú rolu v tom môže hrať aj fakt, že sú široké. Tak či onak predpokladám, že keby si zobul topánky tak ti nohavice skĺznu až pod pätu, čo je moc. Ak nie, tak beriem späť.
Čo sa týka toho zadku... kde je problém. Pokiaľ to je len spodná časť (cca do polky), nevidím žiaden problém. Dámy to dokonca ocenia. :oops: Tiež mám ektomorfnú postavu (workout pomáha! :evil: ) a sako až poniže konečníka zbytočne opticky predĺžuje postavu.
Tak či onak, obleč si to v čom sa budeš cítiť najlepšie, ja som len prezentoval svoj názor na tvoju otázku. ;)
0
0
46
príspevkov
5
Príspevok Morreed » Po 18. Aug 2014 15:36:34

Sako má zakryť prdel ;)
0
0
109
príspevkov
2
Príspevok miso689 » Po 18. Aug 2014 18:44:48

Podľa etikety, áno.
0
0
113
príspevkov
9
Príspevok JBMNT » Ut 19. Aug 2014 1:39:28

miso689 napísal:
JBMNT napísal:no podla mna by ich trebalo zužiť ako piše Asmar a nie že by boli dlhe..tak isto sako keby je kratšie tak mi už je videť zadok.

Súhlasím zo zúžením, avšak si všimni ten tzv. "záhyb" na tvojej foto. Ti siaha až takmer po kolená. Pravda istú rolu v tom môže hrať aj fakt, že sú široké. Tak či onak predpokladám, že keby si zobul topánky tak ti nohavice skĺznu až pod pätu, čo je moc. Ak nie, tak beriem späť.
Čo sa týka toho zadku... kde je problém. Pokiaľ to je len spodná časť (cca do polky), nevidím žiaden problém. Dámy to dokonca ocenia. :oops: Tiež mám ektomorfnú postavu (workout pomáha! :evil: ) a sako až poniže konečníka zbytočne opticky predĺžuje postavu.
Tak či onak, obleč si to v čom sa budeš cítiť najlepšie, ja som len prezentoval svoj názor na tvoju otázku. ;)

No ved to je v pohode že si ho prezentoval nato nič nevravim ved len diskutujeme :) to či mi spadnu až po paty ti teraz povedať neviem ale zda sa mi že nie(vyskušam zajtra) ja som niekde čital že nohavice su dlhe vtedy ked je zahyb aj vzadu, čo ja nemam.A ten zadok a etiketa...neviem čo je v tychto veciach doležitejšie ako prave etika..v niektorich veciach su dane jasne pravidla ktore by sa mali dodržiavať a myslim že toto je jedna z nich.
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia