Kozmetika, parfúmy a účesy od One Direction

/ 1136 príspevkov /
Svet módy na dlani. Od fresh tipov, čo sa nosí, až po skúsenosti a outfity.
Užívateľov profilový obrázok
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » Po 13. Júl 2015 14:28:25

Gillette Fusion Proglide Styler - stoji okolo 20, ale je na baterku (taka low budget zalezitost)
A potom od Philipsu hociktori bodygroomer, neviem kolko teraz maju modelov, lisia sa vacsinou v prislusenstve a tak.
Pripadne Braun cruzer body 5,6
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Po 13. Júl 2015 14:46:06

Ja mam Braun Cruzer uz 2 alebo 3 roky a spoko
0
0
47
príspevkov
2
Príspevok Kaneki Kun » Po 20. Júl 2015 19:47:37

Chlapci a dievcata . Chcem sa spytat , ci si uz niekto z vas bielil vlasy a ked hej tak ci ste to robili doma ale vam to zrobila kadernicka. Potom ci je s tym praca to udrziavat , kupovat nejake special sampony a tieto veci. Chcel by som si dat a chcem vediet vase postrehy .
Dakujem ;)
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Po 20. Júl 2015 20:39:31

1. ano u kadernicky pozri si farbu loreal luocolor p01
2. ano treba sa o to starat sampon na sedive vlasy a pod gebuzinky
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Ut 21. Júl 2015 20:56:54

ked to chces mat dobre urobene a nechces si znicit vlasy, nechaj si to urobit u kadernicky.

je dobre si kupit potom sampon na farbene vlasy, aby ti to vydrzalo co najdlhsie a hlavne aby to nezozltlo moc rychlo, aby si nevyzeraj jak kura. ;)
[hsimg]http://komaar.hofyland.cz/img/depressed.gif[/hsimg]
"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
47
príspevkov
2
Príspevok Kaneki Kun » St 22. Júl 2015 12:14:21

Dik za info . Potom by sa to dalo vratit spat keby sa mi vysledok nepacil ? Ako do povodnej priordzenej farby . A ci to farbenie vyjde na 1. krat , lebo kadernica hovorila , ze ako sa to chyti.
0
0
748
príspevkov
170
Príspevok Nemehlo » St 22. Júl 2015 12:38:48

vratit spat do prirodzenej farby? to si ako predstavujes? Jedine ze najdes farbu co je najblizssie tvojej, pripadne sa ostrihas na koleno a pockas kym dorastu
Som tu asi najskaredsi.
"Crush a bit, little bit, roll it up, take a hit"
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » St 22. Júl 2015 15:55:30

Pokial mas moc moc tmave vlasy, tak sa to musi farbit viac krat, aby bol exekt tajy aky chces. (predpokladam ze to chces uplne biele) Robi sa to ale pocas jedneho sedenia vacsinou, pretoze po prvom farbeni by si vyzeral jak kokot s oranzovo zltou hlavou.

a keby si potom nebol spokojny, tak ta mozu zafarbit na povodnu farbu (dorazne neodporucam), alebo sa mozes ostrihat.

--

sry za doublepost, ale potrebujem radu. polovicu svojho zivota pouzivam rozvaku vonu a kedze sa chystam kupovat nieco letne prave teraz, tak by som potreboval radu na nieco svieze a letne. preferoval by som nejaku "dospelacku" vonu. dik ;)

"Skromnosť je dôležitá. Hlavne keď sa často mýliš.... Na druhú stranu, keď máš často pravdu, tak pochyby nikomu nepomôžu, že?"
0
0
https://ask.fm/biggievlado
2024
príspevkov
448
Príspevok Vlado H » So 25. Júl 2015 0:46:23

Daj to na Majka Spirita s AXE Black
https://ask.fm/biggievlado
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » So 25. Júl 2015 20:19:58

Moody napísal:preferoval by som nejaku "dospelacku" vonu. dik ;)

*kiddinme*

0
0
880
príspevkov
261
Príspevok phari » Po 27. Júl 2015 15:59:05

[hsimg]http://i62.tinypic.com/1z69v92.jpg[/hsimg]

minirecenzia poslednych 10 parfemov, ktore som uzival, z lava do prava, mozno niekomu pomoze

Cartier Declaration - toto som objednaval naslepo, kedze sa mi lubil flakon a cital som celkom dobre recenzie, strasne osobita vona, ktora nekomu bud smrdi, alebo je z nej pici, radim neobjednavat bez predosleho vyskusania, lebo sa pekne pojebete do svojich smradlavych riti

Bvlgari Aqva - flakon musel vymyslet nejaky einstein, kedze som ho nevedel poriadne chytit do ruky a pri kazdom splechnuti som sa bal, aby mi nevypadol a nerozjebal sa po kupelni, vona peknucka, ale nic svetoborne

Versace Eau Fraiche - tento som dostal od vtedajsej priatelky, je jak cibula, vzdy ked ho zacitim mam slzy v ociach, ale zas musim uznat ze mala vkus, krasna vona, ma len jedno minus, zda sa mi, ze ju ma vela ludi

J.P.Gaultier Le Male- top vona, sladka, pre niekoho mozno presladena, ak si cukrovkar nekupuj, romanticka jak nocny sepot vinic, a ten pocit, ked sa ta niekto spyta jaky mas parfem? a zajebes Jean Paul Gaultier, bitches po sexe prosia nech im nastriekas na vreckovku, aby ta mali vzdy pri sebe, hovorim o parfeme ty fiskus

J.P.Gaultier Le Male Terrible - nejaka modifikacia, no prakticky to iste, len sa mi zda o nieco slabsia

YSL La Nuit de L’Homme - najlepsi pomer cena/vykon, v mojej top 3, na obleceni drzi jak slepy branu ci jak sa to hovori

Dior Homme Intense - tazka, silna, nekompromisna vona, strekol som si na vianoce a v marci sa ma bitch pytala aky mam parfem + neni to toaletna voda, ale parfemovana

Bleu de Chanel - spolu s dior a YSL pre mna holy trinity, cena trochu vyssia ale stoji za to, na jesenne prechadzky medzi popadanym listim ako stvorena

Burberry Brit Rhythm - tuto ked som kupoval tak som bol asi najebany

Gucci by Gucci pour Homme Sport - svieza, lahka, idealna na leto, must have pre kazdeho futbalistu, spolu s fotkou ronalda v penazenke
Naposledy upravil/-a phari v Po 27. Júl 2015 16:30:51, upravené celkom 2 krát.
8
8
zlizala mi z kokota mascarpone
704
príspevkov
108
Príspevok ChallesRager » Po 27. Júl 2015 16:10:49

velky kurevník, cením, chanel a dior top
Cudi is gonna be an urban myth in the future. Like in the year 2150, people are gonna tell passed down stories of how much of the fucking shit Cudi is. I'm honored to be apart of it now.
0
0
“Všetci klamú.”
4914
príspevkov
572
Príspevok Moody » Po 27. Júl 2015 16:23:30

mini recenzia vyborna, len skus plz doplnit este nazvy tych voni, lebo takto sa to dost napicu hlada...

0
0
811
príspevkov
43
Príspevok dfq » Po 27. Júl 2015 19:17:58

jop mam takmer všetko co tu mas a pre mna naj dior, chanel, JPG ma prekvapil a je super, ysl dopohody pouzivam do zahrady na prve dve sa nechyta. Ak ma niekto rad koreniste vone tak diesel fuel for life sa mi velmi pacil
0
0
bankujete? lopatou na zahrade
1749
príspevkov
74
Príspevok Tru$ard » Po 27. Júl 2015 19:22:18

tak hodim sem tiez par co som uzival-uzivam.. prazdne flakony neskladujem :D a zoznam nic pre ludi ktory oblubuju cukrikovky

Trussardi Jeans Men - kupovana 4x moja oblubena, vonia sviezo citrusovo na vybornu TOP2

Trussardi My Land - brana naslepo, no ked som ju striekol na seba nerezela mi, ked si ju striekol niekto iny bola ok,
inak je to taka travova vona

Dior Fahrenheit - klasika od diora, bud ju milujes alebo nenavidis (ja to prve)

Dior Higher - v pohode korenista

Dior Aqua Fahrenheit - trochu lahsia oproti klasike

Tabac Sport - svieza vodista

Gant Indigo - prekvapiva zaujimava korenista vona

Chanel Allure Sport - prijemna ale cakal som od nej viac

Issey Miyake Sport - zvlastna ja v nej citim grep ale je dobra

Lagerfeld Photo - korenista pohodovka

YSL La Nuit - brana naslepo a jedina sladka z mojho zoznamu, ja ju nemusim

Hugo Boss Boss - taky priemer uz je otrepana pre moj nos

Bvlgari Aqva - dakedy som ju mal rad no uz jej mam dost

Creed Aventus - kundolap ala svieze koreniste delo TOP1
0
0
16
príspevkov
-2
Príspevok elis85 » Št 30. Júl 2015 13:44:45

Skvelá mini recenzia, ja som tomu svojmu vybrala Dior Fahrenheit a hneď som aj objednala. Je to s nami podobné ako v tvojej recenzii, tak uvidíme :) ...inak kúpila som na hej sk, ak by odtiaľ niekto bral, tak tu http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ sú zľavové kódy na zľavy k nákupu, snáď tiež niekomu pomôžem postom :)
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Ut 04. Aug 2015 12:00:22

Boli ste uz niekto u

MMG Freedom Barbers & Shop

spokojnost? pripadne u koho

doteraz som pouzival len KM Night a Rough, ale dajak ma laka Reuzel Red/Pink recenzia? Dakujem
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0
nehehe
1765
príspevkov
221
Príspevok adamo » Ut 04. Aug 2015 12:15:48

posledny polrok(?) chodim kazde tri tyzdne tuto a ten reuzel pouziva tiez ale na vlasoch som ho este nemal
0
0
love wins. whats up with that?
3381
príspevkov
747
Príspevok michal- » Ut 04. Aug 2015 12:22:41

ved ten reuzel je pomada nie? cize mastne, tazke... to sa imo s rough riderom neda porovnat, ci
Obrázok
0
0
955
príspevkov
95
Príspevok Omari » Ut 04. Aug 2015 13:01:58

adamo - dobre striha? lebo bol som este v GW ked tam bol maros a dopadlo to zle, odvtedy mam strach sa zverit inemu nez novosad
michal - ale ja to nemam zaujem porovnavat :D len som dal info ze co pouzivam a ze kto to uz mal ci by mi vedel o tom viac povedat ako je s tym spokojny atd
"mam piči tieto rodinne značky...maserati mi prirastlo k srdcu"
0
0

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia